w
googluj
pl

Geometria 2.3


Program Geometria umożliwia rysowanie na ekranie monitora figur geometrycznych, zarówno w układzie współrzędnych jak i bez niego. Wykonane konstrukcje geometryczne możemy zapisać do pliku, by wykorzystać je później lub skopiować do schowka jako obraz. Obsługa programu jest intuicyjna i po krótkim treningu możemy wykorzystać w pełni jego możliwości.

Narysowane figury możemy zaznaczać, ukrywać, opisywać a w dodatkowym oknie możemy zapoznać się z własnościami figury, np. narysowana prosta i jej równania pod różnymi postaciami. Program prowadzi użytkownika "za rękę", gdyż na pasku statusu pojawiają się na każdym etapie rysowania figur wskazówki co do kolejnego kroku do wykonania. Jednakże przed rozpoczęciem pracy zalecamy choć pobieżne przeczytanie pomocy do programu.

Ograniczenia!
Wersja Trial nie posiada żadnych ograniczeń w funkcjonalności. Jedynym, ale bardzo istotnym ograniczeniem jest blokada zapisu dokumentów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (26 głosów)

Strefa Download programu
GeometriaGeometria 2.3
Wersja stabilna
0.72 MB | 2014-12-31

Ilość pobrań: 9505 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (2)
Geometria
avatararrow
MaTi | 2012.05.22 12:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dziękujemy za informację. Sprawdziliśmy i potwierdzamy. Jest to wersja z blokadą zapisu dokumentów. Dodaliśmy odpowiednią informację w opisie programu.
Geometria 2.1
avatararrow
~z | 2012.05.14 21:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po co piszecie ze wersja freeware. Jest to demo bez możliwości zapisu plansz.
Geometria 2.3