w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 375
Wszystkich postów: 928372
Wszystkich tematów: 135906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Flash Basic 8


Macromedia Flash Professional to doskonałe narzędzie umożliwiające tworzenie animacji i interaktywnych elementów oraz grafiki wektorowej do wykorzystania na stronach WWW. Pozwala na połączenie różnorodnych elementów takich, jak np.: dźwięk, grafika bitmapowa, grafika wektorowa czy cyfrowe wideo w atrakcyjną, interaktywną całość. Podstawową zaletą plików tworzonych przez Flasha są niewielkie rozmiary, dzięki czemu proces ich ładowania i otwieranie w przeglądarkach odbywa się bardzo szybko, nawet przy połączeniach poprzez modem.


Ograniczenia wersji Basic w stosunku do Professional

Możliwości Flash 8 Basic zostały znacznie ograniczone w porównaniu ze swym bratnim produktem Flash Professional. W Flash Basic nie będziemy mogli skorzystać zarówno z dynamicznych filtrów (Filters - Graphic Effects), trybów mieszania warstw (Blend modes), a także kontrolowania efektu zmiany dynamiki animacji (Easing). W Flash Basic nie skorzystamy też z komponentów obsługi danych (Data Components), nie pozwala także na tworzenie oraz testowanie animacji przeznaczonych do prezentacji na urządzeniach przenośnych.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (28 głosów)

Strefa Download programu
Flash BasicFlash Basic 8
Wersja stabilna
74 MB |2006-04-15

Ilość pobrań: 1702 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Flash Basic
avatararrow
~Swistak | 2006.05.28 16:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Miałem już kiedyś ten program. Ciężkie jest połapanie się ze wszystkimi paletami. Jednak po krutkim kursie zrozumieć się do czego program tak na prawdę służy.