w
googluj
pl

Druk Świadectw 3.0.8


Druk Świadectw to narzędzie do drukowania świadectw szkolnych i maturalnych. Program będzie przydatny dla nauczycieli i pracowników szkolnych, pragnących zautomatyzować działania związane z wydawaniem dyplomów. Aplikacja pozwala na tworzenie świadectw dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych, policealnych, a także liceów, techników i placówek specjalnych.

Obsługa pakietu jest bardzo prosta, głównie za sprawą czytelnego interfejsu w polskiej wersji językowej. Program przypadnie do gustu początkującym i bardziej zaawansowanym użytkownikom. Generowanie dokumentów składa się z kilku nieskomplikowanych kroków. Na początku należy wpisać dane dotyczące szkoły, następnie definiujemy listę klas, uczniów i ocen. Operacje odbywają się za pośrednictwem formularzy, w których po prostu uzupełniamy odpowiednie pola. Ostatnim etapem jest wpisanie dodatkowych informacji na dyplomie. Edytor jest wizualny i pozwala na jednoczesną modyfikację dokumentu i podgląd wyników. Ważną cechą aplikacji jest system automatycznych podpowiedzi - w przypadku wpisywania już użytych informacji, po naciśnięciu przycisku Enter, wybrana pozycja zostanie umieszczona w polu tekstowym.

Po zakończeniu pracy, rezultaty możemy zapisać na dysku twardym w postaci projektu bądź wydrukować (aplikacja umożliwia druk seryjny). Dodatkowe opcje pozwolą nam na zmianę czcionki i stylu kreskowania, a także wybranie automatycznie uzupełnianych pól.

Program posiada moduł statystyczny. W oddzielnym oknie możemy zapoznać się z wykresami uszeregowanymi według średnich, klas, uczniów, przedmiotów, ocen czy zachowania.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne bezpłatnie. Jedynym ograniczeniem jest wyświetlanie niezbyt uciążliwych reklam w głównym oknie.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (26 głosów)

Strefa Download programu
Druk ŚwiadectwDruk Świadectw 3.0.8
Wersja stabilna
14.86 MB | 2014-04-09

Ilość pobrań: 21666 | W tym miesiącu: 205 | W poprzednim miesiącu: 50

Komentarze (1)
Druk Świadectw
avatararrow
~robi | 2016.06.22 13:43
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a mój dyrektor mówi że ten program jest niedobry i wydał kasę na płatny, można jechać mercedesem, ale starą astrą też można dojechać i po co wydawać kasę
Druk Świadectw 3.0.8