w
googluj

BeamUsUp SEO Crawler 1.1


BeamUsUp SEO Crawler to program do sprawdzania poprawności stron internetowych pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek. Jest bardzo cennym narzędziem w rękach webmastera oraz innych osób związanych z tworzeniem witryn, które z raportu aplikacji mogą zorientować się, jakich elementów brakuje na stronie, by była wysoko pozycjonowana w Sieci. Testowane są takie obszary, jak poprawne adresowanie wszystkich linków, podpisy do zdjęć, teksty alternatywne i inne. Proces testowania jest bardzo dokładny, a tym samym, jeśli witryna jest obszerna i skomplikowana, niestety również dość czasochłonny.

W aplikacji nie powinniśmy się nastawiać na szczególnie atrakcyjny wizualnie interfejs. Jest on czytelny, ale to w zasadzie główna cecha, która jest w tym przypadku istotna. Z założenia bowiem aplikacja kierowana jest do osób wykorzystujących ją jako narzędzie informacyjne podczas pracy, zatem prostota przedstawiania niektórych informacji jest tutaj najważniejsza. Aby przetestować daną witrynę (w domyśle: własną, którą aktualnie udoskonalamy pod kątem wyszukiwarek), wystarczy wpisać jej adres w górne pole w aplikacji, a następnie uruchomić proces testowania. W prawym okienku jesteśmy na bieżąco informowani o liczbie testowanych elementów oraz, w formie listy, o ostatnich napotkanych błędach, czy też obszarach wymagających kontroli.

Po zakończonym teście, a czasem również bezpośrednio w jego trakcie istnieje możliwość wyświetlenia szczegółów znalezionych usterek. Wówczas ładowane są one w jedno z głównych okien, gdzie w czytelnej tabeli można z łatwością odczytać najistotniejsze informacje, które pomogą szybko znaleźć dany element w kodzie strony i poprawić jego działanie.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja środowiska uruchomieniowego Java. Zalecamy najnowszą dostępną wersję.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BeamUsUp SEO CrawlerBeamUsUp SEO Crawler 1.1
Wersja stabilna
22.56 MB | 2015-12-07

Ilość pobrań: 168 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
BeamUsUp SEO Crawler