w
googluj
pl

Team Fortress 2


Team Fortress 2 – to darmowa, dynamiczna strzelanka sieciowa, która nastawiona jest na współpracę pomiędzy graczami, a przy tym jest bardzo zabawna i szalenie wciągająca. Stworzyło ją studio Valve, które obsługuje platformę Steam, stworzyło także wiele znanych tytułów jak Counter Strike: Global Offensive, Half Life 2 czy Left 4 Dead. Gra wydana została w 2007r. i cały czas skupia wokół siebie wierne grono fanów, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu do niej nowej zawartości. Cały czas jest też wspierana przez swojego producenta.

Gra oferuje nam bogactwo trybów rozgrywki zarówno PvP jak i możliwość walki w kooperacji ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję robotami. Tryby wieloosobowe, jakie tu znajdziemy to m. in.: Invasion, Ładunek, Król Wzgórza, Atak/Obrona czy Wyścig Ładunków.

Wybierać możemy z 9 klas postaci podzielonych na 3 grupy: Atak, Obrona i Wsparcie. Warto zobaczyć, jakimi postaciami walczą nasi sojusznicy, aby wybrać taką, która będzie najbardziej potrzebna. Każda z postaci ma oryginalne uzbrojenie oraz umiejętności: szpieg może stawać się niewidzialny dla przeciwników i atakować z ukrycia, medyk to świetne wsparcie dla Haevy’ego, który chodzi ze 150-cio kilogramowym minigunem. Każda klasa znajdzie swoje zastosowanie, tylko od pracy zespołowej i naszych umiejętności zależy zwycięstwo.

Team Fortress 2 wyróżnia się spośród innych strzelanek sieciowych kreskówkową grafiką i bardzo luźnym klimatem. Gra wykorzystuje silnik Source, stosowany też w innych produkcjach jej dewelopera. Dzięki niemu gra wygląda bardzo dobrze i jest przy tym mało wymagająca, więc posiadając trochę słabszy sprzęt spokojnie możemy ją sobie ściągnąć i cieszyć się płynną rozgrywką. Model biznesowy gry opiera się na mikropłatnościach. Możemy kupić za nie dodatkowe elementy ubioru a także zachowania dla naszych postaci. Nie wpływa to jednak na balans rozgrywki, więc wszyscy gracze są równi.

PEGI:

Ograniczenia!
Do ściągnięcia gry wymagane jest zainstalowanie klienta Steam

Wymagania!
•RAM: 512 MB
•CPU: 1,7 Ghz
•GRAFIKA: karta graficzna kompatybilna z DirectX 8.1
•HDD: 15 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Team Fortress 2Team Fortress 2
Wersja stabilna
9999.99 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 119 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Team Fortress 2