w
googluj

The Hive


The Hive – to darmowa strzelanka z elementami platformówki, w której wcielamy się w reportera, Alexa Riga, który bada tajemniczą sprawę znikania ludzi w rejonie pewnej wioski. Odkrywa tam dużą i bardzo dobrze strzeżoną bazę. Naszym zadaniem jest odkryć, co ona kryje, jakie są jej tajemnice i dlaczego ktoś za wszelką cenę chce zachować jej istnienie w tajemnicy. Grę stworzył Vanni del Moral.

W górach istniało piękne, bogate i dumne ze swojego naturalnego piękna miasteczko górnicze. Otoczone było przez piękną przyrodę, co przyciągało do niego wielu turystów. Wszystko się zmieniło, kiedy ktoś ujawnił jego mroczną tajemnicę - niewyjaśnione zaginięcia osób. Policja zamknęła miasteczko. Pewnego dnia, Alex Rig, reporter Bulletin Times dostał anonimową wiadomość z koordynatami wskazującymi na miejsce obok miasteczka. Wybrał się tam kompletnie nie wiedząc czego może się podziewać. Jego oczom ukazała się duża i pilnie strzeżona baza. Postanowił dowiedzieć się, jakie tajemnice ukrywa.

Gra wyświetla się w bardzo niewielkiej rozdzielczości, dlatego przed jej włączeniem radzę zmienić rozdzielczość ekranu na 800x600 pikseli. Inaczej gra będzie bardzo mała.

Rozgrywka podzielona jest na niewielkie pomieszczenia, które kolejno eksplorujemy. Deweloper poukrywał w nich sporo pokoi, w których znajdziemy dodatkowe zdrowie, amunicję czy broń. Warto się uważnie rozglądać, bo możemy przegapić coś bardzo przydatnego. W takich pomieszczeniach znajdziemy też komputery, z których nasz dziennikarz będzie zbierał dane na temat bazy.

Do walki dostajemy całkiem przyzwoity arsenał. Na samym początku gry posługujemy paralizatorem do obezwładniania naszych przeciwników. Szybko znajdujemy karabin i shotgun, które będą towarzyszyć nam w dalszej eksploracji bazy.

Ogromną zaletą gry jest świetna oprawa audiowizualna. Grafika, wykonana w stylu pixelart, prezentuje się fenomenalnie. Jest bardzo szczegółowa i realistyczna. Dobre wrażenie robi też minimalistyczna ścieżka dźwiękowa.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
The HiveThe Hive
Wersja stabilna
4.79 MB | 2015-10-24

Ilość pobrań: 30 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
The Hive