w
googluj

The Encryption


The Encryption – to gra shoot ‘em up, która wyróżnia się spośród podobnych produkcji bardzo wysokim poziomem trudności. Nie istnieje tu nawet poziom „łatwy”, a „normalny” jest porównywalny z „expertem” w innych grach. Produkcja charakteryzuje się bardzo prostą oprawą audiowizualną i przyjemnym gameplay’em. Za jej stworzenie odpowiedzialny jest Matt Thorson.

Akcja gry ma miejsce w roku 2115. Wcielamy się w członka nielegalnej organizacji, która prowadzi badania na temat podróży w czasie. W 2113 ludzkość stworzyła pierwsze statki do podróżny w czasie. Niestety, ich loty zakończyły się katastrofą, w wyniku czego, rządy zdelegalizowały dalsze badania. Rebelianci nie mogli się z tym pogodzić, więc zaczęli działać na własną rękę. Ich działania odniosły duży sukces. Kiedy rządy się o tym dowiedziały, zaatakowały rebeliantów. Ci zakodowali dane w specjalnym szyfrze. Naszym zdaniem jest odwiedzić sześciu naukowców, którzy mają części kodu i poskładać z powrotem całą tę układankę.

Rozgrywka składa się z szeregu poziomów, których nie musimy po kolei przechodzić. Jest to nawet niewskazane. Na początku gry do wyboru mamy tylko etap pierwszy. Wraz z przechodzeniem kolejnych będziemy następne etapy odblokowywać. Nie warto się spieszyć. Deweloper nawet zaleca, aby każdy etap (w zależności od tego jak nasz statek jest rozbudowany) przechodzić po kilka razy.

A jest to wymuszone systemem zarabiania pieniędzy i rozbudowy statku. W każdym poziomie możemy podjąć się lub nie jakiejś oferowanej przez grę misji. Jeżeli z niej zrezygnujemy dostaniemy pieniądze za zabitych przeciwników. Jeżeli stwierdzimy, że jesteśmy na tyle silni, aby się z nią zmierzyć, mamy szansę zarobić więcej, ale okupione jest to proporcjonalnym ryzykiem. Jeżeli misja się nie powiedzie gra się skończy. Będziemy musieli wtedy zaczynać od nowa.

Do sklepu, w którym będziemy mogli dokupywać amunicję, reperować statek oraz go rozbudowywać będziemy mieli dostęp pomiędzy poziomami. Tam też możemy, oczywiście za odpowiednią opłatą, zapisać grę. Nasz statek posiada bardzo ograniczony zapas amunicji. Możemy ją uzupełniać w sklepie albo przy pomocy niebieskich power-up’ów pojawiających się w trakcie rozgrywki.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
The EncryptionThe Encryption
Wersja stabilna
1.65 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 28 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
The Encryption