w
googluj

The Juicer


The Juicer – to prosta gra z rodziny celowniczków, który jest już dzisiaj trochę zapomnianym gatunkiem. Wcielamy się w farmera, którego atakują genetycznie modyfikowane owoce i warzywa, które sam uprawiał. Naszym zadaniem jest obronić się przed ich atakami i zdobyć jak najwięcej punktów. Grę stworzyły studia Anvale Games i First Games Interactive.

Wcielamy się w farmera, który chciał mieć jak największe warzywa, ale wybrał na to zły sposób. Kupił specjalny nawóz, który modyfikował geny roślin tak, aby rosły większe niż normalnie. Działanie specyfiku było trudne do przewidzenia. Następnego dnia okazało się, że jego uprawy ożyły i wściekłe postanowiły szturmować jego dom. Naszym zadaniem jest przeżyć wszystkie ataki i zebrać sok z atakujących warzyw, który posłuży do produkcji antidotum.

Rozgrywka podzielona jest na szereg poziomów, podczas których walczyć będziemy m.in. ze zmutowanymi gruszkami, jeżdżącą na rowerze kukurydzą, czy wielkimi dyniami. Każdy kolejny przeciwnik różni się nieco od poprzedniego. Każdy też posiada w swoim gatunku jednostki słabsze i silniejsze. Większość przeciwników będzie nadbiegać gdzieś zza horyzontu. Niektóre jednostki będą próbowały dostać się na pole walki różnymi samochodami, a nawet pojazdami latającymi. Jeżeli odpowiednio szybko zareagujemy i zniszczymy ich środek transportu unikniemy masowego zrzutu przeciwników, a może przy okazji w wyniku jego wybuchu zginie kilka przypadkowych owoców.

Z zabitych przeciwników wylatują bąbelki z power-up’ami. Znajdziemy w nich pieniądze, bonusowy sok, granaty czy naboje do karabinu. W niektórych będą też anty power-up’y, które będą mogły np. obniżyć ilość zbieranego przez nas soku czy odwrócić sterowanie.

Pieniądze przydadzą się do ulepszania naszego głównego działa, granatów oraz chroniącego nas płotu. Będziemy mogli też kupić dodatkowe granaty. Sklep z ulepszeniami dostępny jest pomiędzy poziomami.

The Juicer to prosta gra zarówno pod względem mechaniki jak i oprawy audiowizualnej. Grafika jest dosyć uboga, ale estetyczna. Muzyka pasuje do klimatu rozgrywki.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
The JuicerThe Juicer
Wersja stabilna
1.69 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 28 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
The Juicer