w
googluj

The nonSense 2: Madness on the Island 2.0


The nonSense 2: Madness on the Island – to darmowa strzelanka, w której naszym zadaniem jest zabić wszystkie zombie znajdujące się na tajemniczej wyspie. Wykorzystamy do tego broń leżącą na czerwonych beczkach, które rozmieszczone są w różnych miejscach na mapie. Grę dystrybuuje portal MyPlayCity.

Walczyć będziemy przy pomocy karabinów takich jak np. AK-47, snajperek oraz pistoletów. Znajdziemy je na wspomnianych przed chwilą czerwonych beczkach. Leżeć przy nich będzie też trochę amunicji, ale z pewnością zbyt mało, aby zabić wszystkie zombiaki. Kiedy skończą nam się kulę będziemy mogli walczyć przy pomocy samurajskiego miecza, który zdaje całkiem porządne obrażenia. Jeżeli chcemy podnieść sobie poziom trudności możemy spróbować przy jego pomocy zabić wszystkich przeciwników znajdujących się na mapie. Walcząc mieczem jesteśmy bardzo narażeni na ataki, dlatego bardzo ważne jest przez cały czas trzymanie odpowiedniego dystansu od oponenta.

Mapa, na której toczy wie rozgrywka jest całkiem spora i zróżnicowana. Znajdziemy tu wiele gór, masę roślinności, a nawet tajemnicze, starożytne ruiny. Gra pomaga nam trochę w orientowaniu się gdzie byliśmy a gdzie jeszcze nie przez oznaczanie odwiedzonych nas miejsc na specjalnej liście znajdującej się w prawym górnym rogu. Dzięki niej będziemy wiedzieć gdzie jeszcze mogą zostać jakieś „żywe” zombie.

Deweloper bardzo ułatwił nam zadanie, bo zaprojektowane przez niego AI sterujące zombiakami jest bardzo głupie. Aby nieumarli zaczęli w ogóle iść w naszym kierunku musimy albo bardzo blisko do nich podjeść albo strzelić w nie. Do tego są bardzo wolne i często blokują się w głupich miejscach. Raczej nigdy nie zdarzy się, ze zostaniemy przez nie otoczeni.

Gra pod względem audiowizualnym prezentuje się przeciętnie. Bardzo dobrą robotę wykonuje grafika, dzięki której otoczenie, w którym się znaleźliśmy wygląda bardzo dobrze. Świetne wrażenie robią skały oraz widoki gór. Trochę gorzej jest z modelami postaci i broni, które mogłyby być bardziej szczegółowe. Podobnie jest z oprawą dźwiękową. O ile odgłosy broni są prawidłowe, o tyle brak muzyki sprawia, że czuć pustkę.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 512 MB
•CPU: 800 Mhz
•GRAFIKA: karta graficzna kompatybilna z DirectX 8.1

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
The nonSense 2: Madness on the IslandThe nonSense 2: Madness on the Island 2.0
Wersja stabilna
1.69 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 30 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
The nonSense 2: Madness on the Island