w
googluj

Teleglitch: Die More Edition


Teleglitch: Die More Edition – to oldschoolowa strzelanka osadzona w mrocznym klimacie sci-fi. Wcielamy się w naukowca, który jako jedyny pozostał żywy na stacji badawczej. Naszym celem jest wydostanie się z niej. Gra została wydana w 2013r., a stworzyło ją niezależne studio Test3 Projects.

Na naszej stronie prezentujemy demo gry, w którym mamy możliwość przejść samouczek i kawałek kampanii fabularnej. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby poznać grę i nabrać ochoty na jej pełną wersję.

Akcja gry ma miejsce w mrocznej przyszłości, w której rządzą korporacje. Na odległej od siedlisk ludzkich planecie firma Military Technology Incorporated prowadziła badania na temat ożywiania martwych tkanek i wykorzystywania ich w celach wojskowych. Podczas eksperymentów wydarzył się wypadek, który spowodował śmierć całej załogi stacji badawczej. Wcielamy się w jedynego żywego człowieka na stacji. Naszym celem jest ucieczka z tego ponurego miejsca. Na naszej drodze staną systemy obronne stacji i zombie, w które zamienili się jej pracownicy.

Będziemy podróżować po korytarzach stacji, które gra za każdym razem generuje losowo. Do walki wykorzystamy wszystko co znajdziemy: pistolet, shotgun, karabiny, materiały wybuchowe, a nawet zwykły nóż, który nie raz uratuje nam życie. W sumie w grze najdziemy ponad 40 różnych typów uzbrojenia.

Podczas przeszukiwania stacji natkniemy się na przeróżne przedmioty. Będziemy mogli tworzyć z nich rzeczy przydatne w walce takie jak bomba z pustej puszki, gwoździ i materiałów wybuchowych.

Ogromną zaletą gry i rzeczą, która do niej najbardziej przyciąga jest klimat. Niesamowicie gęsty, mroczny, pełen strachu i niepewności. Ubrane w słowa brzmi to bardzo dobrze, ale kiedy pierwszy raz zobaczymy grafikę gry doznamy małego szoku. Jest bardzo prosta, szara i składa się z bardzo dużych pikseli. Jednak już po chwili wsiąkniemy bez reszty w ten cudowny klimat, a uboga grafika będzie tylko polem, na którym rozwinie się nasza wyobraźnia.

PEGI:

Uwaga!
Do ściągnięcia gry wymagane jest zainstalowanie klienta Steam

Wymagania!
•RAM: 1024 MB
•CPU: 3.0 GHz
•GRAFIKA: Geforce 6600 lub podpobna (kompatybilzna z Direct3D/OpenGL, 256MB)
•HDD: 100 MB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Teleglitch: Die More EditionTeleglitch: Die More Edition
Wersja stabilna
50 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 37 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Teleglitch: Die More Edition