w
googluj

The Darkness II


The Darkness II – to niezwykle krwawa, mroczna, intensywna, a czasami nawet zabawna pierwszoosobowa strzelanka, w której wcielamy się w bossa nowojorskiej mafii, Jackiego Estacado, o dość niecodziennych umiejętnościach. Grę stworzyło studio Digital Extremes. To bardzo niedoceniona produkcja, dająca graczowi unikalne doświadczenia płynące z gameplay’u, których długo nie da się zapomnieć.

Na naszej stronie prezentujemy wersję demonstracyjną gry. Została dla niej przygotowana specjalna, krótka kampania, podczas której poznamy wszystkie mechaniki gry oraz mroczny świat, w którym została osadzona.

Akcja gry toczy się dwa lata po zakończeniu części pierwszej. Rozpoczyna ją atak na rodzinę Jackiego, który rozpoczyna zakrojoną na szeroką skalę wojnę gangów. W naszym bohaterze budzi się ponownie ciemna moc, która daje mu nadnaturalne możliwości. Atak kierowany był przez organizacje zwaną Bractwem, dowodzonym przez Victora Volante’a, który chce odebrać ciemną moc naszemu bohaterowi.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i niezwykle brutalna. Walczyć możemy przy pomocy broni palnej, którą będziemy mogli zabierać zabitym przeciwnikom, a także przy pomocy super mocy. Przez nie, nasz protagonista zmienił się w potwora, który posiada dwie dodatkowe macki. Może nimi łapać przeciwników, a następnie rozrywać ich na strzępy. Możemy również zjadać serca naszych ofiar, dzięki czemu odnawia się nam życie. Gra zachęca do wykonywania jak najbardziej widowiskowych zabójstw przez punktowanie ich. Do walki możemy wykorzystać też elementy otoczenia takie jak np. drzwi samochodów, które mogą okazać się świetną tarczą, a rzucone w przeciwnika przepołowią go na dwie części. Wszystkie elementy, jakie możemy podnieść są odpowiednio podświetlone.

The Darkness II to także świetna oprawa audiowizualna, która od wydania gry, czyli roku 2012, prawie wcale się nie postarzała. Cały czas świetne wrażenie robi rozbryzgująca się wszędzie krew, animacje rozrywania przeciwników czy bardzo zróżnicowane i bogate w szczegóły lokacje. Przy tym gra ma niewielkie wymagania sprzętowe.

PEGI:

Uwaga!
Do ściągnięcia gry wymagane jest zainstalowanie klienta Steam

Wymagania!
•RAM: 1.5 GB
•CPU: Intel Core 2 2GHz
•GRAFIKA: : 256MB NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
•HDD: 10 GB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
The Darkness IIThe Darkness II
Wersja stabilna
1421 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 97 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
The Darkness II