w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 254
Wszystkich postów: 899134
Wszystkich tematów: 125873

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5171 dni

FunMouse 4.2.0


FunMouse to program, który można potraktować jak rozbudowany sterownik do myszy komputerowej dowolnego producenta. Pozwala on na przypisywanie akcji specjalnych do przycisków funkcyjnych urządzenia, konfigurowanie działania kursora oraz, co najważniejsze, programowanie w sumie aż 52 skrótów, które obsługuje się gestami i kliknięciami w odpowiednie obszary ekranu.

Dodatkowo program dodaje do systemu swego rodzaju widżet, który po kliknięciu ikony programu na pasku zadań, wyświetla statystyki nie tylko myszy, ale również klawiatury. Można z nich dowiedzieć się jaki dystans pokonaliśmy kursorem na ekranie oraz ile razy użyliśmy klawiszy myszy i klawiatury. Statystyki te dzielone są na dzienne i sumaryczne, które prezentują dane zbierane od momentu zainstalowania oprogramowania. Co ciekawe, wygląd widżetu jest konfigurowalny, również w trybie automatycznym, kiedy jego okienko automatycznie zmienia kolory co godzinę.

Korzystanie z samej aplikacji nie powinno być dla nikogo kłopotliwe. Przypisywanie akcji odpowiednich dla gestów lub kliknięć myszą w dany obszar ekranu trwa klika sekund i jest ułatwione przez wygodne graficzne reprezentacje gestów, którym przypisujemy funkcje. Przed skorzystaniem z aplikacji warto obejrzeć film instruktażowy, który producent udostępnia na swojej stronie i pokazuje w nim funkcjonalność programu. Dość rozbudowana, ilustrowana instrukcja, wbudowana jest także bezpośrednio w aplikację.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
FunMouseFunMouse 4.2.0
Wersja stabilna
15.3 MB | 2016-09-29

Ilość pobrań: 52963 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
FunMouse