w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 899856
Wszystkich tematów: 126018

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5228 dni

WakeupOnStandBy 1.7.20.2


WakeupOnStandBy to program, przy pomocy którego będziemy mogli zarządzać automatyzacją wybudzania komputera ze stanu wstrzymania lub hibernacji, a następnie tworzyć schematy, według których bez ingerencji użytkownika, zostaną uruchomione odpowiednie programy czy funkcje. Cały proces kontrolowany jest poprzez wiele szczegółowych parametrów, dzięki którym dokładne ustawienie terminarza w programie nie powinno stanowić większego kłopotu. Plusem jest również stosunkowo prosty interfejs, który zorganizowany został w oparciu o jedno okno, będące zarazem kreatorem nowego zadania. Dzięki temu trudno o przypadkowe "zgubienie się" na kolejnych etapach pracy z programem.

Aby zaprogramować działanie WakeupOnStandBy, najprościej będzie wypełnić wszystkie dostępne pola w kolejności, w której występują na ekranie (dla ułatwienia, kolejne punkty zostały nawet ponumerowane). Sprowadzi się to do sprecyzowania daty i godziny momentu, w którym aktywować ma się automat, a następnie szczegółów jego działania; na przykład konkretnej ścieżki i parametrów uruchamianej aplikacji, niezbędnych działań po zakończeniu zaplanowanego zadania oraz ustawień związanych z zaplanowaniem powtarzania tego procesu.

Choć program stanowi przede wszystkim duże ułatwienie dla użytkowników często wykonujących czysto schematyczne zadania przy komputerze, producent podkreśla znaczenie programu dla ochrony środowiska (w założeniu zamiast pozostawiać komputer włączony, by wykonać jakąś akcję, powierzymy to zadanie WakeupOnStandBy, by sprzęt został automatycznie wybudzony z dużo bardziej oszczędnego trybu hibernacji bądź wstrzymania systemu operacyjnego).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WakeupOnStandByWakeupOnStandBy 1.7.20.2
Wersja stabilna
1 MB | 2014-08-31

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
WakeupOnStandBy