w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 293
Wszystkich postów: 900140
Wszystkich tematów: 126094

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5261 dni

Automation Workshop Free Edition 2.3.0


Automation Workshop Free Edition to rozbudowany, ale przyjazny w obsłudze program służący do planowania i zarządzania automatyzacją niektórych akcji w komputerze. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który normalnie zostałby poświęcony na wykonywanie monotonnych i powtarzalnych czynności przy okazji rozpoczynania pewnego zadania lub logowania do konta użytkownika komputera.

Aby dodać do listy obsługiwanej przez program kolejne zautomatyzowane zadanie, wystarczy uruchomić jego kreator, a następnie uważnie wypełnić wszystkie kroki. Zostaniemy w nich poproszeni o sprecyzowanie zarówno samej akcji, jak i wyzwalaczy, po aktywowaniu których zostanie ona wykonana (może to być na przykłąd logowanie jakiegoś użytkownika do systemu bądź zmiany w folderach; Automation Workshop Free Edition potrafi je automatycznie obserwować, rejestrując modyfikacje). Nowe zadanie zostanie dodane do listy i od tej pory będziemy mogli je również edytować. Na uwagę zasługują obecne w programie ustawienia; obejmują wiele aspektów związanych z obsługą i są najzwyczajniej przydatne.

W przypadku trudności w korzystaniu z programu, z pomocą mogą przyjść zarówno instrukcja obsługi, porady szybkiego startu, jak i tutoriale. Do wszystkich tych treści dostaniemy się bezpośrednio z menu pomocy dostępnego na pasku narzędzi programu, w górnej części interfejsu. Wśród dodatkowych możliwości aplikacji znajdziemy między innymi możliwość rejestrowania historii działania programu (tak zwanych logów) oraz skróty do przydatnych narzędzi systemowych, które mogą okazać się użyteczne na etapie tworzenia nowej zautomatyzowanej akcji.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Automation Workshop Free EditionAutomation Workshop Free Edition 2.3.0
Wersja stabilna
5.23 MB | 2017-02-08

Ilość pobrań: 146 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Automation Workshop Free Edition