w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 254
Wszystkich postów: 899134
Wszystkich tematów: 125873

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5171 dni

AutoOff 4.0


AutoOff to bardzo ciekawy, niewielki program, przy pomocy którego zaplanujemy i zautomatyzujemy zarządzanie pracą komputera (między innymi w zakresie jego wyłączania, blokowania lub uruchamiania konkretnych aplikacji). Dużym plusem jest bardzo prosta obsługa, która została osiągnięta dzięki nieskomplikowanemu, funkcjonalnemu interfejsowi, który zawiera jedynie przydatne opcje. AutoOff może być wygodnie obsługiwany nie tylko z poziomu głównego okna programu, ale również podręcznego menu wyświetlanego po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonie reprezentującej program na pasku zadań systemu.

Główna zakładka opcji w programie pozwala zaplanować nowe wydarzenie, które zostanie zainicjowane albo o konkretnej godzinie, albo po upływie zadanego czasu od momentu aktywacji programu. Wydarzeniem tym może być na przykład wyłączenie komputera, zablokowanie go, uruchomienie zadanej aplikacji, włączenie wygaszacza ekranu czy wyświetlenie okienka z ostrzegawczą wiadomością. Każde zaplanowane działanie może zostać zapisane w terminarzu, by później mogło być cyklicznie powtarzane.

Ustawienia konfiguracyjne programu pozwalają między innymi ustalić zasady postępowania automatyki w przypadku, gdy niektóre aplikacje zgłaszają błędy podczas zamykania systemu o ustalonej porze (na przykład korzystają z dokumentów o niezapisanych zmianach). Możliwe jest również ustawienie powiadomienia i oczekiwania na akceptację użytkownika w przypadku wyłączania systemu zgodnie z harmonogramem. Wygodnym dodatkiem jest sprawdzanie aktualności zainstalowanej wersji programu przy pomocy wbudowanej funkcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AutoOffAutoOff 4.0
Wersja stabilna
0.52 MB | 2015-08-29

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AutoOff