w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 293
Wszystkich postów: 900140
Wszystkich tematów: 126094

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5261 dni

APUSB 47 1.2


APUSB 47 o niewielki program przeznaczony dla użytkowników Windowsa 7 oraz nowszych systemów Microsoftu, w których zrezygnowano z opcji automatycznego uruchamiania programów znajdujących się na innych, niż optyczne nośniki, urządzeniach. Aplikacja pozwala przywrócić tę funkcjonalność, dzięki czemu po podpięciu do komputera na przykład pendrive'a z wgraną zawartością płyty CD z programem, będziemy mieli możliwość skorzystania z opcji automatycznego uruchomienia tego pliku, bez konieczności zagłębiania się w strukturę katalogów Mojego Komputera i potwierdzania zapytań systemu operacyjnego.

Aplikacja bazuje na analizie plików AutoRun.inf, które pozwalają jej rozpoznać zawartość zewnętrznego dysku i uruchomić dla użytkownika jego zawartość. Program jest praktycznie bezobsługowy. Po instalacji wystarczy jedynie z jego opcji wybrać, aby włączał się automatycznie podczas uruchamiania systemu operacyjnego, o ile zawsze będziemy chcieli z niego korzystać. Producent wyposażył aplikację również w opcję pytania użytkownika o zgodę przed każdym automatycznym uruchomieniem programu z zewnętrznego nośnika, jednak wówczas program trafi swoją funkcjonalność i zachowuje się identycznie, jak narzędzie oferowane standardowo przez system Windows.

Uwaga!
Instalator programu w kilku krokach kreatora proponuje instalację dodatkowych programów, często reklamowych. Aby tego uniknąć, należy uważnie przechodzić kolejne kroki instalacji, odznaczając domyślnie aktywne opcje zgody na instalację dodatków.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
APUSB 47APUSB 47 1.2
Wersja stabilna
1.3 MB | 2014-05-16

Ilość pobrań: 206 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
APUSB 47