w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

DS4 To XInput Mapper 1.2.2


DS4 To XInput Mapper to program kierowany do graczy, dzięki któremu będą mogli wykorzystać kontroler Dualshock 4 pochodzący z konsoli PlayStation 4, do gier komputerowych, które obsługują standard XInput. Aplikacja pozwala odpowiednio zmapować przyciski urządzenia, aby sprawić, że będzie używalne podczas współpracy z komputerem. Co istotne, podobnie, jak w przypadku korzystania z kontrolera i konsoli, połączenie może odbywać się przewodowo lub z wykorzystaniem technologii Bluetooth (nie zapominajmy, iż wówczas nasz komputer musi być wyposażony w odpowiedni moduł).

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty; nie został wyposażony w zbędne "upiększacze", przez co jest funkcjonalny i najzwyczajniej czytelny. Znakomitą większość okna programu zajmuje wygodna lista logów, z której dowiemy się na jakim etapie jest nasze połączenie z kontrolerem, który chcemy zmapować. Do dyspozycji mamy również odnośnik do systemowego zarządzania kontrolerami, z listy którego wybierzemy odpowiednie, podpięte urządzenie oraz dwie opcje konfiguracyjne.

Program może być polecony każdemu graczowi, który chciałby wykorzystać wygodny kontroler konsoli Sony do gier komputerowych. Dzięki temu nie będzie musiał kupować dedykowanego urządzenia do swojego peceta, co zaoszczędzi nie tylko czas i miejsce w szufladzie biurka, ale przede wszystkim uchroni od (w tym wypadku zbędnego) kolejnego zakupu kontrolera.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej oraz dodatkowo najnowszą wersję sterowników kontrolera Xbox 360, środowiska uruchomieniowego DirectX oraz Visual C 2010/2012.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
DS4 To XInput MapperDS4 To XInput Mapper 1.2.2
Wersja stabilna
1.73 MB | 2014-07-03

Ilość pobrań: 1672 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 27

Komentarze (0)
DS4 To XInput Mapper