w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

SpyStudio 2.9.2.0


SpyStudio – program wyświetlający szczegóły procesów i ich wywołań, stworzony przede wszystkim do profesjonalnych zastosowań. Pozwala odczytać istotne parametry techniczne opisujące działanie zadań w systemie, rejestru, systemu plików, COM (i innych elementów), które dla przeciętnego użytkownika komputera będą po prostu niezrozumiałe, zaś zawodowcowi dostarczą istotnych informacji, które pomogą np. przy naprawie błędów, czy analizie innego, tworzonego oprogramowania.

Jednym z zastosowań może być wykorzystanie programu do usunięcia błędów w przeglądarce Internet Explorer – film, jak to zrobić przy pomocy opisywanej aplikacji znajduje się na stronie producenta. Choć opisuje jeden konkretny problem, naszym zdaniem wart skorzystać z tego nagrania (jest dość krótkie), aby zobrazować sobie możliwości aplikacji i sposób jej obsługi. Na stronie producenta znajdują się również inne tutoriale, które dość szczegółowo przedstawiają inne scenariusze wykorzystania programu. W razie potrzeby można również skorzystać z dedykowanej strony dokumentacji (gdzie znajdziemy np. historię rozwoju kolejnych wersji programu i znane błędy) lub kontaktować się bezpośrednio z producentem.

Kiedy przystąpimy już do korzystania, naszym oczom ukaże się prosty wizualnie interfejs, który standardowo podzielony jest na dwa główne obszary. Lewy fragment odpowiada liście wykrytych procesów, zaś prawy – szczegółom, gdzie wyświetlać możemy również konkretne pliki biorące udział w działaniu wybranej funkcji. Dodatkowe opcje znajdziemy w menu kontekstowym wielu elementów (kryjącym się pod prawym przyciskiem myszy) oraz na górnym pasku menu.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 SP1 lub nowszej.
• W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SpyStudioSpyStudio 2.9.2.0
Wersja stabilna 32-bitowa
13.69 MB | 2016-02-27
SpyStudio 2.9.2.0
Wersja stabilna 64-bitowa
25.27 MB | 2016-02-27

Ilość pobrań: 51 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SpyStudio