w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 184
Wszystkich postów: 900154
Wszystkich tematów: 126097

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5262 dni

7 Caps 3.6


7 Caps to miniaturowy widżet na pulpit, który wyświetla aktualny stan przycisków Caps Lock oraz Num Lock na klawiaturze. To wygodne rozwiązanie w szczególności w przenośnych komputerach, w których nierzadko diody informujące o stanie przycisków umiejscowione są w kiepsko widocznych miejscach lub nie ma ich wcale. Program może się również przydać użytkom komputerów stacjonarnych – często przecież także nowoczesne klawiatury nie są już wyposażane w odpowiednie diody i o tym czy aktywowana jest klawiatura numeryczna oraz zablokowane wielkie litery, dowiadywać musimy się metodą prób i błędów – opisywana aplikacja rozwiązuje ten problem.

Do działania program wystarczy jedynie zainstalować. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja. Aplikacja pojawia się na pulpicie w formie niewielkiego, wyświetlanego na pierwszym planie paska, który składa się z dwóch obszarów. Prawy z cyfrą „7” informuje o aktywnym panelu numerycznym klawiatury, natomiast lewy z literami „ABC” to odpowiednik diody klawisza Caps Lock. Pasek można umiejscowić w dowolnym miejscu, a ponieważ wyświetlany jest na pierwszym planie, dobrym miejscem może okazać lokalizacja na systemowym pasku zadań, choć to już wyłącznie kwestia gustu użytkownika.

Jeśli o nim mowa, wygląd widżetu można dostosować do własnych potrzeb, modyfikując nieco jego wygląd. W opcjach, do których dostaniemy się z poziomu menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na widżecie, będziemy w stanie wybrać kolory wyświetlanych elementów, a także zmienić domyślnie zaokrąglone rogi wskaźnika na kąty proste.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
7 Caps7 Caps 3.6
Wersja stabilna
0.68 MB | 2017-04-21

Ilość pobrań: 8 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
7 Caps