w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 310
Wszystkich postów: 900589
Wszystkich tematów: 126215

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5316 dni

Free Clipboard Manager 4.01


Free Clipboard Manager to niewielki program do zarządzania systemowym schowkiem. Aplikacja na bieżąco zapamiętuje wszystkie elementy, które do niego kopiujemy, w tym teksty, adresy internetowe, grafiki i zapisuje je na liście, by mieć do nich swobodny dostęp. Eliminuje to problem konieczności ciągłego i zamiennego kopiowania i wklejania elementów pomiędzy dwiema aplikacjami – wystarczy wpierw wszystkie kolejno skopiować, a potem w odpowiedniej kolejności wklejać, wybierając na liście odpowiednie elementy. Dzięki temu całą operację wykonamy szybciej, ponieważ nie będzie konieczne ciągłe przełączanie okien.

Choć program działa dobrze i szybko, oferując przy tym całkiem pokaźną liczbę opcji, trzeba przyznać, iż wizualny aspekt interfejsu czy choćby sposób dostępu do ustawień (nie mają one osobnego okna, a jedynie są listą opcji w menu kontekstowym), mogą pozostawiać trochę do życzenia. Program sprawia pod tym względem wrażenie nieco zapomnianego przez lata, jednak gdyby patrzeć tylko na jego możliwości – działa bez zarzutu. Można go więc z powodzeniem przetestować i samodzielnie zdecydować, czy jego obsługa nam odpowiada.

Mało rozbudowany, a przez to mało wymagający interfejs można natomiast sklasyfikować jako zaletę, biorąc pod uwagę możliwość instalacji na starszym i mało wydajnym sprzęcie, gdzie każdy zajęty megabajt pamięci operacyjnej może się liczyć do ogólnego rozrachunku wydajności. Aby korzystać z aplikacji jeszcze szybciej i sprawniej, warto korzystać z typowych skrótów klawiaturowych kopiuj-wklej lub na przykład makr w dodatkowych przyciskach myszy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free Clipboard ManagerFree Clipboard Manager 4.01
Wersja stabilna
0.11 MB | 2016-07-15

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Free Clipboard Manager