w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 346
Wszystkich postów: 899499
Wszystkich tematów: 125938

l r
~Arbi34: A jak wersją trial zresetować i mieć za darmo? Pytanie do "Czarny" lub do kogoś kto się zna. arrow
~BlazeDVD: "Cena aktualizacji programu do wersji Profesjonal to koszt około 240zł." Za co? arrow
Programów: 11730
Istniejemy od: 5199 dni

Textify 1.5


Textify – program umożliwiający kopiowanie tekstów wyświetlanych w okienkach graficznego interfejsu dowolnej innej aplikacji. W praktyce zamienia wszystkie napisy wyświetlane w oknie na edytowalne pola, tak by użytkownik mógł samodzielnie zaznaczyć tekst i skopiować go do schowka. To rozwiązanie, które przydać się może w wielu sytuacjach, a jedną z nich może być kopiowanie numeru błędu systemu operacyjnego do przeglądarki internetowej – Windows wyświetla stosowny komunikat o błędzie w typowym okienku popup, w którym domyślnie tekst jest jedynie napisem, którego skopiować nie można. Z pomocą przychodzi opisywana, niewielka aplikacja.

Obsługa jest bardzo prosta i może być efektywna, dzięki aktywowaniu programu skrótami klawiszowymi. Użytkownik ma możliwość samodzielnego wskazania, które z klawiszy Ctrl, Alt, Shift mają być użyte w kombinacji z wybranym przyciskiem myszy, aby uaktywnić działanie aplikacji. Po aktywacji stosownego skrótu, aktywne okno zostaje przeanalizowane i wszystkie pola tekstowe zamienione na edytowalne. Pozwoli to z łatwością skopiować wyświetlane treści i wykorzystać w innej aplikacji, choćby dokumencie tekstowym, mailu czy polu wyszukiwarki Google.

Warto zwrócić uwagę, iż aplikacja jest maleńka zarówno jeśli chodzi o rozmiar na dysku, jak i zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe podczas działania. Dopełnia tego malutkie okienko samego programu z jedynie najpotrzebniejszymi opcjami, bez zbędnych elementów. Dzięki temu aplikacja będzie w pełni użyteczna również na starszych i mniej wydajnych komputerach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TextifyTextify 1.5
Wersja stabilna
0.24 MB | 2016-11-27

Ilość pobrań: 47 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Textify