w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 310
Wszystkich postów: 900589
Wszystkich tematów: 126215

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5316 dni

Textify 1.5.2


Textify – program umożliwiający kopiowanie tekstów wyświetlanych w okienkach graficznego interfejsu dowolnej innej aplikacji. W praktyce zamienia wszystkie napisy wyświetlane w oknie na edytowalne pola, tak by użytkownik mógł samodzielnie zaznaczyć tekst i skopiować go do schowka. To rozwiązanie, które przydać się może w wielu sytuacjach, a jedną z nich może być kopiowanie numeru błędu systemu operacyjnego do przeglądarki internetowej – Windows wyświetla stosowny komunikat o błędzie w typowym okienku popup, w którym domyślnie tekst jest jedynie napisem, którego skopiować nie można. Z pomocą przychodzi opisywana, niewielka aplikacja.

Obsługa jest bardzo prosta i może być efektywna, dzięki aktywowaniu programu skrótami klawiszowymi. Użytkownik ma możliwość samodzielnego wskazania, które z klawiszy Ctrl, Alt, Shift mają być użyte w kombinacji z wybranym przyciskiem myszy, aby uaktywnić działanie aplikacji. Po aktywacji stosownego skrótu, aktywne okno zostaje przeanalizowane i wszystkie pola tekstowe zamienione na edytowalne. Pozwoli to z łatwością skopiować wyświetlane treści i wykorzystać w innej aplikacji, choćby dokumencie tekstowym, mailu czy polu wyszukiwarki Google.

Warto zwrócić uwagę, iż aplikacja jest maleńka zarówno jeśli chodzi o rozmiar na dysku, jak i zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe podczas działania. Dopełnia tego malutkie okienko samego programu z jedynie najpotrzebniejszymi opcjami, bez zbędnych elementów. Dzięki temu aplikacja będzie w pełni użyteczna również na starszych i mniej wydajnych komputerach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TextifyTextify 1.5.2
Wersja stabilna
0.25 MB | 2017-06-01

Ilość pobrań: 59 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Textify