w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 899153
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5172 dni

Webshots Desktop 3.1.5.7619


Webshots Desktop - bezpłatna aplikacja, która łączy w sobie funkcjonalność tapety oraz wygaszacza ekranu. Program umożliwia automatyczną zmianę tapety w określonych interwałach czasu.

Obrazy możemy wybierać spośród naszych dyskowych zbiorów, ale także mamy możliwość utworzenia zbioru tapet i zamieszczenia ich na naszym koncie dostarczanym przez producenta aplikacji, a następnie korzystania z tych tapet po uprzednim zalogowaniu się w programie. Ponadto Webshots Desktop posiada wbudowaną internetową wyszukiwarkę obrazów, dzięki której w prosty sposób znajdziemy tapety z interesującej nas tematyki. Z wybranych obrazów możemy także utworzyć pokaz slajdów i ustawić go jako wygaszacz ekranu.

Ciekawą funkcjonalnością jest wyświetlanie na pulpicie kalendarza, który możemy ustawić w wybranym miejscu i regulować jego rozmiar. Niestety program nie posiada spolszczenia, więc i nazwy miesięcy oraz dni tygodnia będą wyświetlane w języku angielskim.
Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Webshots DesktopWebshots Desktop 3.1.5.7619
Wersja stabilna
0.24 MB |2011-03-02

Ilość pobrań: 1113 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Webshots Desktop
avatararrow
~Rolex | 2011.03.03 00:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program fajny, ale w aplikacji wyświetlane sa reklamy.