w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 358
Wszystkich postów: 900610
Wszystkich tematów: 126218

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5319 dni
pl

Logon Screen 3.01


Logon Screen - darmowy program do zmiany ekranu logowania w systemie Windows 7. Aplikacja umożliwia szybką i bezproblemową podmianę tła wyświetlanego w okienku, a także kilku innych kosmetycznych szczegółów związanych z jego wyglądem. Program wyróżnia się bardzo prostą obsługą, sprowadzającą się do wybrania grafiki za pomocą standardowego okna dialogowego i naciśnięcia na przycisk "Zastosuj". W razie wczytania zdjęcia niedostosowanego rozmiarami do rozdzielczości, aplikacja sama proponuje zmianę formatu i dopasowanie - późniejsza konwersja następuje automatycznie. Logon Screen pozwala na szybki podgląd wprowadzonych zmian - wystarczy nacisnąć na przycisk "Zablokuj" widoczny na dole głównego okna programu. Aplikacja integruje się również z menu systemowym, dostępnym po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na pulpit lub dowolny obsługiwany plik graficzny (JPEG, GIF, TIFF, PNG, BMP).

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, pragnących zadbać o każdy detal wyglądu systemu operacyjnego, producent przygotował kilka dodatkowych opcji konfiguracyjnych. Program Logon Screen pozwala na wybór rodzaju cieniowania i przezroczystości przycisków (w trzystopniowej skali), dodanie blokady pozwalającej na zalogowanie (kombinacja CTRL+ALT+DEL), ukrycie przycisku "Zamknij system", skonfigurowanie pokazywania listy dostępnych kont i informacji o ostatnim zalogowanym użytkowniku. W prosty sposób można również dodać krótką wiadomość tekstową, witającą użytkownika komputera.

Co istotne, program posiada polską wersję interfejsu, dołączoną do paczki instalacyjnej. Logon Screen jest całkowicie darmowy, także do zastosowań komercyjnych.

Uwaga!
Aplikacja do wprowadzenia zmian w systemie wymaga uprawnień administratora. Można je uzyskać klikając prawym przyciskiem na ikonę programu, wybierając z menu "Uruchom jako administrator" i logując się na odpowiednie konto.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (9 głosów)

Strefa Download programu
Logon ScreenLogon Screen 3.01
Wersja stabilna
3.52 MB | 2015-02-20
Spolszczenie do Logon Screen

Ilość pobrań: 3078 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
Logon Screen
avatararrow
~Angel | 2011.06.07 14:50
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Lubię takie bajery do Windows-a, trzeba przetestować.