w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 899849
Wszystkich tematów: 126017

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5226 dni
pl

CursorFX 2.1.6


CursorFX jest aplikacją pozwalającą na zmianę wyglądu i zachowania naszego wskaźnika myszy znacznie rozszerzającą możliwości dostępne w ustawieniach myszy systemu Windows. Tutaj mamy możliwość wybierania spośród mnóstwa wyglądów wskaźników (w tym animowanych) oraz dostosowywania reakcji na zdarzenia, takie jak dźwięk i animacja kliknięcia czy smuga pozostająca po ruszeniu myszy.

Po uruchomieniu programu możemy wybrać jeden z 13 proponowanych wyglądów kursora, natomiast na oficjalnej stronie programu znajdziemy jeszcze o wiele więcej schematów do pobrania za darmo (do pobierania możemy przejść wybierając w programie opcję "Więcej kursorów").

Oprócz wyglądu samego wskaźnika, możemy ustawić różne efekty, jak animacja przy kliknięciu wybranego przez nas przycisku myszy, ślady pozostające przez chwilę po przejechaniu kursorem po ekranie, cienie kursora lub dźwięki kliknięcia.

Gdy już mamy wybrane wszystkie powyższe opcje, istnieje jeszcze możliwość ręcznego dostosowania kolorystyki, wielkości i przezroczystości wskaźnika.

Aplikacja posiada przyjemny interfejs i jest wyjątkowo prosta w użytkowaniu. Nasze zadanie ogranicza się do wyboru jednego ze schematów i kliknięcia opcji "Zastosuj" i ewentualnego ustawienia dodatkowych efektów w równie prosty sposób.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
CursorFXCursorFX 2.1.6
Wersja stabilna
13.39 MB | 2015-03-26

Ilość pobrań: 2292 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (2)
CursorFX
avatararrow
~kris | 2013.01.21 15:30
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
super fajny jest kursor Kropelka:)
CursorFX 2.1.1
avatararrow
~Redy | 2011.05.08 21:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wole standardowy kursorek i jest lux.