w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 899849
Wszystkich tematów: 126017

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5226 dni
pl

Classic Shutdown For Windows 8 1.0


Classic Shutdown For Windows 8 - aplikacja umożliwiająca wyłączanie systemu Windows 8 w standardowy sposób, który znany jest z poprzednich wersji systemów Windows.

Jak wiadomo w najnowszej wersji systemu Windows 8 nie uświadczymy menu Start, gdzie można by było w szybki sposób wyłączyć lub uruchomić ponownie komputer i przełączyć lub wylogować użytkownika. W tej sytuacji dobrą alternatywą jest narzędzie Classic Shutdown For Windows 8, które uruchomi okno dialogowe znane z wcześniejszych wersji systemu Windows dzięki któremu w szybki sposób wykonamy pożądaną operację.

Classic Shutdown For Windows 8 nie wymaga instalacji. Wystarczy rozpakować i uruchomić aplikację. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie aplikacji bądź skrótu do niej na pulpicie. Można ją również przypiąć do paska zadań, klikając prawą myszą na ikonę programu, a następnie wybierając "przypnij do paska zadań".
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Classic Shutdown For Windows 8Classic Shutdown For Windows 8 1.0
Wersja stabilna
0.03 MB | 2013-03-13

Ilość pobrań: 665 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Classic Shutdown For Windows 8