w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni
pl

Classic Shutdown For Windows 8 1.0


Classic Shutdown For Windows 8 - aplikacja umożliwiająca wyłączanie systemu Windows 8 w standardowy sposób, który znany jest z poprzednich wersji systemów Windows.

Jak wiadomo w najnowszej wersji systemu Windows 8 nie uświadczymy menu Start, gdzie można by było w szybki sposób wyłączyć lub uruchomić ponownie komputer i przełączyć lub wylogować użytkownika. W tej sytuacji dobrą alternatywą jest narzędzie Classic Shutdown For Windows 8, które uruchomi okno dialogowe znane z wcześniejszych wersji systemu Windows dzięki któremu w szybki sposób wykonamy pożądaną operację.

Classic Shutdown For Windows 8 nie wymaga instalacji. Wystarczy rozpakować i uruchomić aplikację. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie aplikacji bądź skrótu do niej na pulpicie. Można ją również przypiąć do paska zadań, klikając prawą myszą na ikonę programu, a następnie wybierając "przypnij do paska zadań".
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Classic Shutdown For Windows 8Classic Shutdown For Windows 8 1.0
Wersja stabilna
0.03 MB | 2013-03-13

Ilość pobrań: 666 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Classic Shutdown For Windows 8