w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

Soft4Boost Toolbar Cleaner 5.0.3.535


Soft4Boost Toolbar Cleaner to niewielki program do usuwania z komputera niechcianych instalacji pasków narzędzi do przeglądarek internetowych. Jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu, a dzięki rozbudowanej automatyce, znajduje wszystkie paski narzędzi, które doinstalowane zostały zarówno do najpopularniejszych, jak i tych mniej znanych programów, z których korzystamy do przeglądania zasobów Sieci. Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy często omyłkowo instalują paski narzędzi (najczęściej reklamowe) korzystając z innych programów.

Aby usunąć paski przy pomocy opisywanego programu, w pierwszym kroku po uruchomieniu, konieczne jest upewnienie się, że wszystkie przeglądarki internetowe są w danej chwili wyłączone. W przeciwnym razie skanowanie nie będzie możliwe, a paski narzędzi nie zostaną poprawnie wykryte. Gdy ten warunek zostanie spełniony, możemy uruchomić analizę, która na bieżąco wyświetla w okienku nazwy znalezionych programów, dzieląc je na liście według przeglądarek, których dotyczą. Samo skanowanie nie skutkuje jeszcze usunięciem. Gdy wyszukiwanie zostanie zakończone, na liście mamy możliwość ręcznego odznaczenia tych pasków, których mimo wszystko nie chcemy usuwać. Pozostałe zostaną odinstalowane z komputera po zatwierdzeniu przyciskiem usuwania.

W aplikacji znalazła się także możliwość wykorzystania listy wyjątków, która pominie przy skanowaniu wskazane przez nas paski narzędzi. Świeża instalacja opisywanego programu nie gwarantuje, iż lista ta jest pusta; warto więc sprawdzić, co się na niej znajduje, by skutecznie wyszukiwać wszystkie przeszkadzające nam paski. Warto dodać, iż w programie znalazła się również opcja zmiany wyglądu - do dyspozycji użytkownika jest ponad 10 różnego rodzaju „skórek”.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Toolbar CleanerSoft4Boost Toolbar Cleaner 5.0.3.535
Wersja stabilna
14.5 MB | 2017-06-19

Ilość pobrań: 490 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Soft4Boost Toolbar Cleaner