w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

Emsisoft Emsiclean 1.2.0.59


Emsisoft Emsiclean – program przeznaczony do usuwania wszelkich śladów z komputera po usuniętych wcześniej programach Emsisoft Internet Security oraz Emsisoft Anti-Malware. Jest dziecinnie prosty w obsłudze, która sprowadza się do uruchomienia aplikacji, ewentualnego wykrycia pozostałości po wcześniejszym oprogramowaniu oraz zaakceptowania ich usunięcia. Całość zajmuje kilka chwil i gwarantuje „czystość” systemu bez żadnych śladów po programach bezpieczeństwa Emsisoft.

Ponieważ aplikacja nie wymaga nawet instalacji, za przygotowanie całości producentom należą się pochwały. Często tworzone są dedykowane programy do usuwania pozostałości danych po programach związanych z bezpieczeństwem, jednak tym razem prostota (zarówno obsługi jak i działania) stoi na najwyższym możliwym poziomie. Z pewnością nie jest to narzędzie, do obsługi którego należy się przygotować, albo jej uczyć – z powodzeniem zostanie wykorzystane również przez osoby całkowicie niedoświadczone i to bez nadzoru użytkowników z większym doświadczeniem.

Warto zwrócić uwagę, iż program bardzo szybko analizuje stan komputera i wyświetla informację o ewentualnych plikach gotowych do usunięcia. Również w przypadku, kiedy takowe ślady zostały już kiedyś usunięcie z naszego komputera, zostaniemy poinformowani odpowiednim komunikatem, że usuwanie nie jest konieczne i będziemy mogli dalej w spokoju korzystać z komputera. Samo usuwanie znalezionych już plików-śladów jest również bardzo sprawne. Skorzystanie z programu wymaga dosłownie kilku chwil poświęconego czasu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft EmsicleanEmsisoft Emsiclean 1.2.0.59
Wersja stabilna
0.61 MB | 2016-04-21

Ilość pobrań: 109 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Emsisoft Emsiclean