w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

Windows Defender Uninstaller 1.2


Windows Defender Uninstaller – bardzo prosty w użyciu program do bezpowrotnego usunięcia z systemu Windows XP, Vista lub 7 darmowego oprogramowania anty-spyware Microsoftu, tytułowego Defendera, występującego również w rozszerzonej wersji (pełnego antywirusa) – Microsoft Security Essentials. Przy użyciu opisywanej aplikacji, będziemy w stanie dosłownie w jednym kroku pozbyć się z komputera wszystkich śladów wspomnianego programu. Co istotne, całkowicie bezpowrotnie, zatem warto przemyśleć swoją decyzję i rozumieć jej konsekwencje.

Windows Defender ewoluował wraz z kolejnymi wydaniami systemów operacyjnych, ostatecznie przyjmując formę Security Essentials, dużo bardziej rozbudowanego pakietu. Sam Defender, wykorzystywany na systemie XP, Vista, bądź 7 służy jedynie jako filtr aplikacji szpiegowskich. Warto to przeanalizować, ponieważ od systemu Windows 8 włącznie, Defender dostępny jest bezpośrednio w systemie i ma rozszerzone możliwości, takie jak na wcześniejszych systemach oprogramowanie Security Essentials. Na tym etapie należy zwrócić uwagę, iż opisywana aplikacja nie będzie z tego powodu działać na systemie nowszym, niż Windows 7. Z nich aplikacja Defender nie może zostać usunięta, ponieważ stanowi integralną część systemu (można natomiast manipulować jej ustawieniami i w efekcie całkowicie ją wyłączyć).

Wracając do obsługi opisywanej aplikacji – jest ona dziecinna prosta. Wystarczy program uruchomić, a następnie użyć jedynego dostępnego tu przycisku. Dodatkowe okienko wyświetla aktualny postęp prac i informuje o ich zakończeniu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows Defender UninstallerWindows Defender Uninstaller 1.2
Wersja stabilna
0.81 MB | 2015-09-07

Ilość pobrań: 2836 | W tym miesiącu: 168 | W poprzednim miesiącu: 276

Komentarze (2)
Windows Defender Uninstaller
avatararrow
~123 | 2015.09.08 09:32
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
janmat, umiesz czytać? ;-)
Windows Defender Uninstaller 1.2
avatararrow
janmat | 2015.09.08 08:25
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pobrałem, kilka razy próbowałem, bez skutku. Na Win 10 nie działa
Windows Defender Uninstaller 1.2