w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 899153
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5172 dni

Dr.Web Antivirus Remover 10.1.0.1180


Dr.Web Antivirus Remover to wyjątkowo prosty i nieduży program pozwalający skutecznie odinstalować z komputera wszystkie ślady obecności na nim oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób stojących przed instalacją innego pakietu zabezpieczającego, którego instalator wykrywa obecność programu Dr.Web nawet wtedy, kiedy usunęliśmy go już standardową metodą, wykorzystując systemowy deinstalator.

Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do dwóch czynności. W celach bezpieczeństwa zaraz po uruchomieniu, konieczne jest najpierw uzupełnienie pola z tekstem, który wyświetlany jest w formie krzywych grafik (zabezpieczenie znane jest internautom jako Captcha). W ramach ułatwienia obsługi oraz dostosowania programu dla wielu osób, możliwe jest również odczytanie znaków przez syntezator. Później pozostaje już tylko aktywacja deinstalacji. Program przeprowadza cały proces w pełni automatycznie, na końcu informując o konieczności restartu komputera w celu pomyślnego zakończenia tego etapu pracy. Nie wliczając czasu koniecznego na ponowne uruchomienie systemu, działanie programu należy uznać za bardzo szybkie i sprawne. Jest on przy tym bardzo "lekki" dla podzespołów, nie obciążając nadmiernie jednostki obliczeniowej czy pamięci operacyjnej.

Problem pozostałości plików po deinstalacji bardzo często dotyczy pakietów zabezpieczających komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, ponieważ aplikacje tego typu najczęściej ingerują również w rejestr oraz inne lokalizacje z plikami zabezpieczonymi. Dr.Web Antivirus Remover to skuteczne rozwiązanie pozwalające pozbyć się wszystkich takich śladów.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Dr.Web Antivirus RemoverDr.Web Antivirus Remover 10.1.0.1180
Wersja stabilna
0.59 MB | 2016-08-07

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Dr.Web Antivirus Remover