w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 307
Wszystkich postów: 898089
Wszystkich tematów: 125663

l r
~Danio: instaluje sie bez problemu , niestety po restarcie czarny ekran .wie ktos co z tym zrobic?? arrow
~Łukasz: Program ma jedną bardzo istotną wadę. Nie ma możliwości prowadzenia finansów w dwóch różnych walutach jednocześnie. arrow
Programów: 11450
Istniejemy od: 5099 dni

Folder2Drive 4.0


Folder2Drive to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia przeistoczenie konkretnych folderów w wirtualne napędy. Dodatkowo służyć może jako program wyświetlający podstawowe informacje o dyskach twardych, takich jak nazwy woluminów, typy napędów i zastosowany na nich system plików. Ta sama lista obejmuje utworzone przez program napędy wirtualne z katalogów.

Aby skorzystać z programu wystarczy wskazać aplikacji folder, który ma zostać potraktowany jako napęd wirtualny. Ponieważ program posiada wbudowaną opcję remapującą, przy każdym uruchomieniu aplikacji wybrane katalogi automatycznie zostają uznane za napędy wirtualne. Program pozwala na stworzenie takiej ilości napędów, jaka jest możliwa ze względu na ograniczenie systemowe do stosowania maksymalnie jednej litery alfabetu na oznaczenie każdego z nich.

Folder2Drive oferuje jedno ustawienie w preferencjach, które pozwala zdefiniować czas pomiędzy kolejnymi odświeżeniami listy wirtualnych napędów. Ma to wpływ na szybkość pracy systemu i całej aplikacji, ponieważ ogranicza ilość kolejnych analiz systemów plików oraz typów zastosowanych napędów. Jeśli jednak użytkownik nie zauważy potrzeby zmiany tego parametru, warto pozostawić jego domyślną wartość jednej minuty jako ustawienie, z którego korzysta.

Uwaga!
Podczas instalacji oraz uruchamiania programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania programu konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 4.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Folder2DriveFolder2Drive 4.0
Wersja stabilna
0.72 MB | 2014-08-07

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Folder2Drive