w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 138
Wszystkich postów: 899151
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5171 dni

Mount Image Pro 6.2.0.1681


Mount Image Pro – program do montowania obrazów dysków w wielu formatach w formie wirtualnych napędów w systemie. Obsługiwane są między innymi formaty ISO, Apple DMG, Microsoft VHD, DD, RAW, AccessData, ProDiscover, SMART, czy też Safeback w wersji drugiej. Aplikacja cechuje się przyjemnym dla oka interfejsem oraz nieskomplikowaną obsługą, dzięki czemu może być atrakcyjna również z punktu widzenia początkujących użytkowników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z podobnym oprogramowaniem.

Montowanie obrazów odbywa się poprzez niewielki kreator. Mamy na tym etapie możliwość wskazania odpowiedniego pliku, dysku oraz dobranie litery, która będzie go reprezentować w systemie. Jeśli chcemy podejść do sprawy bardziej „profesjonalnie”, zamiast aplikacji okienkowej, możemy skorzystać z interfejsu konsolowego, co jest nowością w programie począwszy od szóstej jego edycji. Możliwa jest obsługa systemu GTP, tworzenie macierzy RAID, , MAC HFS, działanie poprzez połączenie UDP/TCPIP oraz korzystanie z dobrodziejstw montowania dysków typu PlugAndPlay.

Aplikację należy również pochwalić za „zaplecze” techniczne, a jest nim na przykład natywne wsparcie dla operacji 64-bitowych. W praktyce jego wydajność nie zawsze jest zauważalna, jednak najczęściej większość działań wykonamy dużo szybciej, niż w poprzednich edycjach tego programu, które nie oferowały takiej opcji. W przypadku jakichkolwiek programów z obsługą, warto skorzystać z rozbudowanej, przejrzystej i ilustrowanej instrukcji, która w formie pliku PDF dostępna jest do pobrania na stronie producenta. Opisane są w niej wszystkie funkcje programu, począwszy od szczegółów związanych z instalacją.

Uwaga!
Program potrzebuje dłuższej chwili na uruchomienie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, konieczne jest wprowadzenie klucza aktywacyjnego dla wersji testowej, który uzyskać możemy na dedykowanej stronie. Po uzupełnieniu formularza, odpowiednia licencja zostanie przesłana na nasz adres e-mail.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Mount Image ProMount Image Pro 6.2.0.1681
Wersja stabilna
69.2 MB | 2017-01-30

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Mount Image Pro