w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 900119
Wszystkich tematów: 126089

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5258 dni
pl

Display Driver Uninstaller (DDU) 17.0.6.7


Display Driver Uninstaller (DDU) to oprogramowanie pozwalające na pozbycie się z systemu operacyjnego sterowników do kart graficznych NVIDIA lub AMD. Program będzie szczególnie przydatny w sytuacji, w której chcielibyśmy usunąć dane (pliki, foldery, wpisy rejestru) utworzone w przypadku nieudanej lub przerwanej instalacji driverów.

Obsługa aplikacji sprowadza się do kilku operacji. Na początku musimy wskazać producenta naszej karty graficznej oraz zaznaczyć operacje, które mają zostać wykonane podczas pracy narzędzia (usuwanie PhysX, usuwanie domyślnych folderów, zapisywanie logów). Aby zatwierdzić ustawienia i pozbyć się danych, należy wybrać jeden z trzech trybów pracy programu. Pierwszy z nich, szczególnie zalecany, usuwa aktualne i poprzednie sterowniki, a następnie wywołuje ponowne uruchomienie komputera.

Display Driver Uninstaller jest dostępny bezpłatnie na zadach licencji GNU GPL. Aplikacja została wyposażona w podstawową instrukcję obsługi oraz mechanizm powiadamiania o nowych aktualizacjach. Projekt posiada także otwarty kod źródłowy.

Uwaga!
Narzędzie jest przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych użytkowników komputera !!
Autor programu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane na komputerze. Warto przed uruchomieniem aplikacji wykonać kopię zapasową danych lub punkt przywracania systemu. Przed rozpoczęciem pracy z programem rekomendowane jest również tymczasowe wyłączenie połączenia z Internetem. Dzięki tej operacji zablokujemy systemowy mechanizm automatycznego wyszukiwania sterowników w sieci.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (21 głosów)

Strefa Download programu
Display Driver Uninstaller (DDU)Display Driver Uninstaller (DDU) 17.0.6.7
Wersja stabilna
1.13 MB | 2017-06-19

Ilość pobrań: 7504 | W tym miesiącu: 97 | W poprzednim miesiącu: 169

Komentarze (1)
Display Driver Uninstaller (DDU)
avatararrow
arek1976 | 2014.01.04 11:00
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super program ale jak pisze dla zaawansowanych bo amator coś naciśnie i nie będzie wiedział co mu się z kompem dzieje
Display Driver Uninstaller (DDU) 10.0