w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 65
Wszystkich postów: 899881
Wszystkich tematów: 126022

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5230 dni

DUMo 2.9.1.56


DUMo (Drivers Update Monitor) to bardzo przydatne na co dzień narzędzie, które automatycznie sprawdza aktualność wszystkich zainstalowanych na komputerze sterowników urządzeń i usług. Jeśli wykryta zostanie dostępna nowsza, niż zainstalowana wersja, dzięki wbudowanej opcji, szybko pobierzemy właściwy instalator wprost ze strony producenta aplikacji. Dzięki temu nie będziemy musieli za każdym razem analizować innego procesu pobierania sterownika.

Działanie programu jest bardzo sprawne, a jego obsługa sprowadza się do użycia dwóch przycisków. Już przy pierwszym uruchomieniu program wczytuje listę sterowników, które zainstalowane są na komputerze użytkownika i przedstawia je w postaci czytelnej listy. Obok każdego programu wyświetlana jest informacja o jego producencie oraz wersji. Ta ostatnia informacja rozszerzana jest o komunikat określający aktualność sterownika - jeśli w Sieci dostępna jest nowsza wersja któregoś z nich, DUMo podaje informację o jego numerach, na wypadek gdyby użytkownik wolał pobrać odpowiednie pliki samodzielnie, a nie bezpośrednio przez program.

Wbudowany w aplikację przycisk "Download" stanowi bezpośredni odnośnik do plików instalatorów kolejnych sterowników, które na komputerze użytkownika nie są aktualne. Po ich zainstalowaniu, wystarczy odświeżyć DUMo przyciskiem wbudowanym w program, aby aplikacja ponownie przeanalizowała sterowniki i uaktualniła ich statusy.

Program wyposażony jest także w niewielki gadżet - wykresy aktualnego zużycia procesora i zajętości pamięci operacyjnej komputera.

Uwaga!
Instalator programu automatycznie stworzy na pulpicie komputera dodatkowe skróty do opisów innych programów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
DUMoDUMo 2.9.1.56
Wersja stabilna
1.39 MB | 2017-04-28

Ilość pobrań: 3481 | W tym miesiącu: 37 | W poprzednim miesiącu: 60

Komentarze (0)
DUMo