w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 898751
Wszystkich tematów: 125792

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5141 dni

DUMo 2.8.4.54


DUMo (Drivers Update Monitor) to bardzo przydatne na co dzień narzędzie, które automatycznie sprawdza aktualność wszystkich zainstalowanych na komputerze sterowników urządzeń i usług. Jeśli wykryta zostanie dostępna nowsza, niż zainstalowana wersja, dzięki wbudowanej opcji, szybko pobierzemy właściwy instalator wprost ze strony producenta aplikacji. Dzięki temu nie będziemy musieli za każdym razem analizować innego procesu pobierania sterownika.

Działanie programu jest bardzo sprawne, a jego obsługa sprowadza się do użycia dwóch przycisków. Już przy pierwszym uruchomieniu program wczytuje listę sterowników, które zainstalowane są na komputerze użytkownika i przedstawia je w postaci czytelnej listy. Obok każdego programu wyświetlana jest informacja o jego producencie oraz wersji. Ta ostatnia informacja rozszerzana jest o komunikat określający aktualność sterownika - jeśli w Sieci dostępna jest nowsza wersja któregoś z nich, DUMo podaje informację o jego numerach, na wypadek gdyby użytkownik wolał pobrać odpowiednie pliki samodzielnie, a nie bezpośrednio przez program.

Wbudowany w aplikację przycisk "Download" stanowi bezpośredni odnośnik do plików instalatorów kolejnych sterowników, które na komputerze użytkownika nie są aktualne. Po ich zainstalowaniu, wystarczy odświeżyć DUMo przyciskiem wbudowanym w program, aby aplikacja ponownie przeanalizowała sterowniki i uaktualniła ich statusy.

Program wyposażony jest także w niewielki gadżet - wykresy aktualnego zużycia procesora i zajętości pamięci operacyjnej komputera.

Uwaga!
Instalator programu automatycznie stworzy na pulpicie komputera dodatkowe skróty do opisów innych programów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
DUMoDUMo 2.8.4.54
Wersja stabilna
1.39 MB | 2017-02-17

Ilość pobrań: 3348 | W tym miesiącu: 52 | W poprzednim miesiącu: 65

Komentarze (0)
DUMo