Odwiedzin profilu: 1884
brak
brak
brak
AdamPL234: YAC w ogóle nie dba o komputery platformy PC, jedynie co robi ten program to: Udaje że sprząta i optymalizuje system, modyfikuje i uszkadza sterowniki naszych podzespołów takie jak: Głośniki, Kartę sieciową, sterowniki do karty graficznej i inne podzespoły, co powoduje że część z tych podzespołów działa niesprawnie i są różne problemy. Omijać ten program szerokim łukiem, a jak ktoś go już zainstalował to radzę natychmiast odinstalować programem: Wise Program Uninstaller, gdyż YAC może pozostawić po sobie ślady. Ostatnio wykradał bazy danych sygnatur wirusów z programu: Malwarebytes. Lepiej już darmowego Bitdefendera pobrać.
07.05.2017
Komentarz do:
YAC PC Cleaner
AdamPL234: Soft nawet w porządku tylko szkoda że nie zrobili polskiego języka. Ale w ogóle jak dla mnie zero minusów w tym sofcie.
18.03.2016
Komentarz do:
VoodooShield
AdamPL234: Najlepszy program jaki stworzono, dzięki niemu żaden toolbar czy reklama z niechcianym oprogramowaniem nie zainstaluje sie na nasz komputer, owszem gdyby Unchecky blokował jeszcze wirusy to byłoby fajnie. Według mnie inny soft nie równa Unchecky.
18.03.2016
Komentarz do:
Unchecky
Dźwięk przestaje działać i gry także
Witam, od połowy końca Maja tego roku mam bardzo denerwujący problem. Problem polega na tym że jak w cokolwiek gram, dźwięk w grach przestaje działać, zazwyczaj już po pierwszych minutach, rzadko po 15 minutach poprzez taki efekt: Dźwięk wyparowuje i gra przestaje działać. W menedżerze zadań wida...
24 Czerwiec 2020, 09:38

Forum: Hardware
Temat: Dźwięk przestaje działać i gry także

Sprawdzenie logów po przywróceniu systemu
Nieco dziwnie się system zachowuje po przywróceniu systemu przed ustawieniem nieistniejącej rozdzielczości w niektórych starych grach. Prosiłbym o sprawdzenie logów.
Zamrażające się gry i znikający dźwięk
No tak. Mój dysk HDD ma już zniszczoną kondycję i jest krytycznie wyniszczony przez fizyczne bad sectory spowodowane przez bad clustery poprzez przemieszczanie się od pliku do pliku. Z tego co czytałem to jedynie logiczne bad sectory są możliwe do naprawienia. W wolnym czasie wykonam skan MemTest...
19 Maj 2020, 14:12

Forum: Hardware
Temat: Zamrażające się gry i znikający dźwięk

avatararrow

AdamPL234

Wypowiedzi na stronie: 5
Wypowiedzi na forum: 242
Dołączenie: 15.08.2015
Miejscowość:
Pochwały: 4
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu YAC PC Cleaner
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu VoodooShield
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu Unchecky
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu Crystal Security
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu AdwCleaner