Odwiedzin profilu: 1965
brak
brak
brak
AdamPL234: YAC w ogóle nie dba o komputery platformy PC, jedynie co robi ten program to: Udaje że sprząta i optymalizuje system, modyfikuje i uszkadza sterowniki naszych podzespołów takie jak: Głośniki, Kartę sieciową, sterowniki do karty graficznej i inne podzespoły, co powoduje że część z tych podzespołów działa niesprawnie i są różne problemy. Omijać ten program szerokim łukiem, a jak ktoś go już zainstalował to radzę natychmiast odinstalować programem: Wise Program Uninstaller, gdyż YAC może pozostawić po sobie ślady. Ostatnio wykradał bazy danych sygnatur wirusów z programu: Malwarebytes. Lepiej już darmowego Bitdefendera pobrać.
07.05.2017
Komentarz do:
YAC PC Cleaner
AdamPL234: Soft nawet w porządku tylko szkoda że nie zrobili polskiego języka. Ale w ogóle jak dla mnie zero minusów w tym sofcie.
18.03.2016
Komentarz do:
VoodooShield
AdamPL234: Najlepszy program jaki stworzono, dzięki niemu żaden toolbar czy reklama z niechcianym oprogramowaniem nie zainstaluje sie na nasz komputer, owszem gdyby Unchecky blokował jeszcze wirusy to byłoby fajnie. Według mnie inny soft nie równa Unchecky.
18.03.2016
Komentarz do:
Unchecky
Dziwne paski na monitorze
Grafika odpada, bo skoro nie pojawiają się te paski na ekranie w czasie poruszania okienkiem na pulpicie byle jaką aplikacją, można to pominąć. Stawiam na winę monitora. Gdyby grafika wyświetlała te paski to byłoby to widoczne w czasie poruszania okienkiem lub podczas grania i te paski byłyby zby...
05 Październik 2020, 16:47

Forum: Hardware
Temat: Dziwne paski na monitorze

Dziwne paski na monitorze
Mam stacjonarny komputer, nie mam zintegrowanej grafiki. Niedawno nowy dysk SSD kupowałem by zastąpić ten martwy 1TB HDD. Co do karty graficznej... jest to 1050GTX Ti 4GB. Ma jeden wiatrak uszkodzony, drugi pracuje jeszcze, ale temperatura jest stabilna.
05 Październik 2020, 16:31

Forum: Hardware
Temat: Dziwne paski na monitorze

Dziwne paski na monitorze
Witam. Od dzisiaj po powrocie ze szkoły pojawiły się dziwne problemy z monitorem, gdy tylko włączam komputer, przez chwilę z ekranem wszystko jest dobrze, ale potem niespodziewanie w losowe sekundy widać paski w losowych miejscach w ułamku sekundy, to się dzieje nawet gdy mam przeglądarkę odpalon...
05 Październik 2020, 16:05

Forum: Hardware
Temat: Dziwne paski na monitorze

avatararrow

AdamPL234

Wypowiedzi na stronie: 5
Wypowiedzi na forum: 250
Dołączenie: 15.08.2015
Miejscowość:
Pochwały: 4
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu YAC PC Cleaner
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu VoodooShield
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu Unchecky
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu Crystal Security
AdamPL234 dodał(a) komentarz do programu AdwCleaner