w
googluj

SpyHunter 4.19.13.4482


SpyHunter - aplikacja do wykrywania i usuwania programów szpiegujących korzystająca z najnowszych technik wykrywania. SpyHunter znajdzie i usunie z naszego komputera spyware/adware, z którymi nie poradzą sobie inne programy zabezpieczające. Program posiada bardzo szybki i skuteczny skaner, dodatkowo zapewnia ochronę procesów systemowych, rejestru, składników ActiveX, ustawień internetowych i innych składników systemu.

Uwaga!
Instalacja on-line.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (241 głosów)

Strefa Download programu
SpyHunterSpyHunter 4.19.13.4482
Wersja stabilna
2.86 MB | 2015-04-27

Ilość pobrań: 104837 | W tym miesiącu: 4824 | W poprzednim miesiącu: 3856

Komentarze (66)
SpyHunter
avatararrow
~AdamPL | 2015.05.14 14:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie instalujcie SpyHuntera bo on jest niezaufanym produktem anti-spyware.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~wis38 | 2015.05.12 14:55
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie radzę instalować bo jeśli nie wykupi się licencji to brak możliwości odinstalowania w normalny sposób( innymi programami). Sam męcze się już parę dni nad tym g... a że nie jestem info. to czeka mnie chyba reinstalacja systemu.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~Ryszard | 2015.05.04 20:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do Nika
Trochę mnie dziwi Twój komentarz. Włożyłaś dużo energii aby zdeklasować ten soft. Uważne czytanie shareware, a nie trial, to jak zauważysz jest spora różnica. Ja mam ten program od 3 miesięcy w pełnej , płatnej wersji i rewelacyjnie sobie radzi z robactwem. Owszem za wysoką jakość trzeba płacić. A program naprawdę czujnie obserwuje komputer i wszelkie programy na nim. Co ciekawe przy legalnym oprogramowaniu nie blokuje nic, ale jeśli znajdzie się na kompie robal jest skutecznie wykrywany i usuwany. Jak powiadała moja babcia za darmo to ją boli gardło. Tutaj to też ma zastosowanie. Oczywiście nie czuj się urażona. Minęłaś się z oczekiwaniami i myślałaś zapewne że to trial. Nieco słabszym , ale za to darmowym softem jest Malwarebytes. Pracuje w wersji minimum i pełnej , płatnej. Też go mam na innym kompie ale on faktycznie troszkę zamula.
Program SpyHunter bardzo dokładnie sprawdza kompa i rzeczywiście jest rewelacyjnie skuteczny. Nie krytykuj jeśli nie spróbowałaś wersji pełnej, płatnej. Mam nadzieję ,że już uporałaś się z robactwem w swoim komputerze. Pozdrawiam.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~Nika | 2015.04.18 20:21
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ODRADZAM wszystkim przeciętnym użytkownikom, którzy nie chcą zbędnych wydatków i nie lubią spędzać całego popołudnia przed komputerem szukając rozwiązań. Rzadko komentuję cokolwiek, ale ku przestrodze...

Historia zaczyna się tak, że na chromie zainstlował mi sie DO-SEARCH który po odinstalowaniu w Programach i funkcjach nadal się uruchamiał po włączeniu przeglądarki. Co więcej byłam zalogowana na drugim komputerze do chrome w tym samym czasie bo przenosiłam dane z jednego komputera do drugiego i dziadostwo zainstlowało się automatycznie tam! W pośpiechu rzuciłam się do szukania ratunku...

Znalazłam spyhunter, był rekomendowany na dwóch stronach, ściągnęłam. Skanował długo, znalazł wiele, ale cóż z tego, skoro nikt nie napisał, że program jest PŁATNY?! Mogłam usuwać do-search ręcznie bo wskazał indeksy, ale jak niby miałam znaleźć pozostałe po wirusie ścieżki? I potwierdzam, że jest PROBLEM Z DEZINSTALACJĄ!

Na Windows 7 poszło gładko. Skorzystałam z tutejszych rad, żeby odłączyć internet. Normalnie programy i funkcje. Wygląda to tak, że instalka dezinstalacji nie chce się włączyć mimo setki kliknięć w "retry" ale w końcu po spuszczeniu na pasek i ponownym otwarciu jakoś poszło... Restart i po problemie, nie ma. Co zostało i tak wyczyści planowany format komputera.

Z Windows 8.1 gorzej, znacznie gorzej. Tam deinstalka zacina się na dobre. Po ponownym uruchomieniu systemu spyhunter włącza się od ręki nie pytany, na liście programów go nie ma. Czytałam porady, żeby wejść do programów i funkcji przez tryb awaryjny i wtedy pójdzie - ale w Win8 nie da się wejść w tryb awaryjny wciskając klawisz F8 przy starcie systemu. Coś gdzieś zaczęłam czytać, ale to już dla mnie za dużo, normalnie używam komputera do internetu i pracy, nie jestem zaawansowanym programistą.
Microsoft Fixit Uninstal nie działa w wypadku spyhunter bo żąda kodu produktu i głowę chylę przed tym kto go znajdzie.
Ale zadziałał REVO Uninstaller Pro - wersja próbna ale spy huntera się pozbyła ze wszystkimi śladami.
Z do-search poradził sobie w końcu ADWCLEANER, bez problemu, bez pieniędzy i bez marnowania połowy dnia...

Podsumowując
może spyhunter to dobry program, nie wiem, bo z płatnej wersji nie skorzytałam, ale zawsze wybieram skuteczne wersje bezpłatne, czego chyba nie muszę tłumaczyć. Strony które go polecają wprowadzają w błąd - i tyko niech mi nikt nie mówi że czyta wszystkie term and conditions. W każdym razie taki problem z dezinstalacją programu jest w stosunku do użytkowników nie w porządku, więc ja wydawcę omijać będę szerokim łukiem. Dla mnie po prostu szkoda czasu i zachodu, NIE WARTO!!!
A jeśli kogoś stać na wszystkie płatne programy i licencje to super, bardzo się cieszę, wtedy na pewno warto posłuchać zadowolonych użytkowników płatnej wersji.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.04.10 00:04
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
~Beata. Aby nie ściągali pieniędzy trzeba się z nimi skontaktować mailowo. Natomiast ten akurat program nie zamula, a bardzo skutecznie wychwytuje wszelkie robactwo z Internetu, które jak katar można złapać i wtedy dopiero następuje zamulanie. Informatyk źle poradził, ale to już inna historia. To jest jeden z najlepszych programów do usuwania i nadzoru komputera przed zainfekowaniem i wykradaniem danych. Ja mam bardzo słabiutki komputer Acer Aspire E.11. i nie jest wcale zamulany przez ten soft.
Poszukaj gdzie indziej przyczyny spowolnienia pracy systemu operacyjnego.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Beata | 2015.03.31 09:43
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie też działało bez problemu dopóki nie okazało się że zamula i zawiesza system. No i że 2 razy w roku automatycznie ściąga kase z kompa. Informatyk kazał mi jak najszybciej pozbyć się tego świństwa, bo nie dało się już pracować na tym kompie tak zamulał
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.03.30 12:42
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
~kkk.kkk u mnie działa bez problemu. Po pierwsze czy masz wersję pełną , czy testową? Testowa nie wykasuje robaków i wirusów. Pełna wersja zapyta czy ma zrobić backup i po Twojej decyzji wyczyści z robactwa w rejestrach, pamięci i na dysku Twój komputer. Na wersji próbnej to się nie uda.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~kkk.kkk | 2015.03.15 21:53
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skoro go ściągnęłam to chciłam zrobic użytek miałam wirus po przeskanowaniu ręcznie usunełam jak tu opisywano to co wyszukał ..ale o dziwo przy następnym skanie wyszukał to samo...teraz skanuje po raz trzeci bo komp mi zamulał i znów wyglada na to ze znajdzie błedów tyle samo co za pierwsym razem.Dziwne to wszystko
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~kuba | 2015.03.02 10:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mi wykrył 2000 wirusów na prawie nowym kompie
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Sebastian | 2015.02.18 23:10
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skorpion:
»postanowiłem użyć prawego przycisku muszy "go to exclusion"«

No to niezbyt mądrze zrobiłeś. Dodałeś te robaki do wyjątków, czyli SpyHunter miał ich nie uwzględniać przy usuwaniu. ;-)
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.02.12 17:51
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program po korespondencji z producentem nie jest obciążany. Napisałem ,że nie chcę automatycznego obciązania mnie tymi kosztami. Wysłali mail abym potwierdził jeszcze raz. P tej czynności otrzymałem mail z informacją ,że będę juz tylko powiadamiany mailowo o kończeniu się licencji i ofercie. Zresztą była to moja propozycja. Teraz o programach Spy Hunter 4 i Reg Hunter. Spy hunter4 wykonuje bezbłędnie skan komputera. Dokładnie wyszukuje pamięc komputera, potem rejestry , a na końcu przeszukuje dyski. Jest bardzo precyzyjny i skutecznie usuwa robactwo z komputera.
W moim komputerze znalazł ponad 330 niebezpiecznych plików i zapisów w rejestrach.Reg Hunter jeszcze testuję, ale dokładnie sprawdza rejestry i defragmentuje je. Nie mam zastrzeżeń.
Miałem Kaspersky Internet Security. Nic nie ,,widział" i nic nie ,,słyszał" o robactwie w moim kompie. Okazało się ,że jest nieskuteczny. Zainstalowałem McAfee Internet Security. I tu szacun. Ta aplikacja zauważa że coś się dzieje podczas wędrówek po stronach internetowych. Spy Hunter 4 mozna traktować jako uzupełnienie ochrony, choć przy dużych zagrożeniach potrafi natychmiast odezwać się z blokowaniem niebezpiecznych plików które jako free chcą nam zainstalować oprogramowanie szpiegowskie. Nawet jak się przedrze przez te zapory, to Spy Hunter 4 dokładnie go odinstaluje podczas skanowania. Jestem zadowolony z tego zestawu oprogramowania chroniącego mnie przed atakami z internetu . POLECAM
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Beata | 2015.01.28 10:47
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
usunęłam program i wszystkie jego składniki. Czy usunięcie jest równoznaczne z zaprzestaniem automatycznego pobierania opłat z konta???
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~skorpion | 2015.01.20 23:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mr Micy, usuń go odłączając Internet wcześniej. Mnie się udało po przejściu w stan awaryjny. Po usunięciu sprawdź jakie to nowe programy zastały zainstalowane na kompie i jakie procesy są uruchomione po ponownym uruchomieniu systemu, możliwe ze znajdziesz tam " coś nowego" i co. trzeba zatrzymać. Podejrzewam, ze będziesz potrzebował dobrego programu antywirusowego. Ja użyłem "Emsisoft emergency kit" ale to jeszcze nie koniec zlikwidował mi 32 infekcje i jestem pewien że to nie koniec zabawy. Przed użyciem SpyHuntera 4 ten program nie znajdował zagrożeń. Powodzenia;)
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Mr Micy | 2015.01.20 19:04
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program jest dziwny. Po po przeskanowaniu 220 tys. plików wynikło, że na kompie mam 1022 tzw. ,,INFEKCJE". Program działa już ponad 1 godzine i nadal czyści. Prawdopodabnie go usune ale, jak???
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~skorpion | 2015.01.19 19:42
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzisiaj to już zrobiło się śmiesnie, ale po kolei. Wczoraj zainstalowałem sobie to "cudeńko" i włączyłem skan komputera. Program wykrył 59 tzw infekcji, ale oczywiście mi tego nie usunął ponieważ program w efekcie nie okazał się być darmowy. Zapoznałem się z różnymi opiniami na temat postępowania z tym programem i postanowiłem zacząć wszystko od nowa, a więc odinstalowałem wczorajszą wersję programu i ściągnąłem taką samą ale z innej strony internetowej, oczywiście z Crackiem. Po zainstalowaniu, włączyłem skan komputera a po chwili program znalazł pierwwszą infekcję, drugą, dziesiątą. Po przeskanowaniu rejestru było tego 732 sztuki ??? Po przeskanowaniu 20% plików baza infekcji już i tak imponująca wzrosła do 760 sztuk. Więc jak to jest wczoraj po przeskanowaniu komputera zostawiłem w nim 59 plików uznanych za niebezpieczne i do skasowania a dzisiaj ilość ta urosła do 732? Wkurzony wyłączyłem skanowanie i w oparciu o liczne rady zaczerpnięte na tym forum postanowiłem użyć prawego przycisku muszy "go to exclusion" i po kolei eliminować tą epidemię. W tym zakresie o dziwo program działał i wszystko to "usunął"zamknąłem program i uruchomiłem najpierw przeglądarkę OPERA która zachowywała się tak jakby jej nie było więc zrezygnowałem z niej i uruchomiłem Internet Explorera który na pasku adresu zamiast www.google.pl miał coś podobnego do wykrytej i usuniętej infekcji tylko bardziej rozwinięty był ten ciąg znaków. Po chwili informacja że strona nie może być wyświetlona! Zajrzałem do managera urządzeń aby też wyłączyć przeglądarkę i oczywiście sprawdzić jakie procesy są uruchomione w komputerze. Jest tam uruchomionych wiele takich procesów których nigdy tam nie było i jakoś dziwnie przypominają z nazwy infekcje usunięte przez SpyHuntera 4. No i teraz nie wiem co z tym zrobić ale rozważam radykalne rozwiązanie.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~henry | 2015.01.09 08:42
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak tego gówna się pozbyć ? Niby już odinstalowany, komputer przeskanowany a wciąż mam to na kompie . Pomocy !!!!!!!!!!!
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~masset | 2015.01.05 22:03
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
żeby odinstalować trzeba odłączyć neta
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~rob | 2015.01.04 19:57
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
program zawiera wirusy których nie usuwa
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~a | 2014.12.27 21:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wredny program którego ciężko usunąć
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~dino | 2014.12.27 13:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A jak zrezygnować z automatycznego odnawiania? Wie może ktoś?
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Larena | 2014.12.19 18:19
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Naprawdę wyciągacz kasy nie polecam
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Nelson Fix | 2014.12.08 23:08
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy wy się dobrze czujecie? Po jaka cholerę ściągacie ten program? Będzie wam jeszcze gorzej po nim.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~ArtMark | 2014.12.07 16:12
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Panie/Panowie
Napiszę tak: po pierwsze trzeba zacząć od łącza ta? Ci co łączą daną osobę z netem np. Ja mam usługę stałe łącze od firmy X,zanim trafi połączenie z Wami łącze idzie przez ich serwer to na raz Oni też mają zabezpieczenia Swoje! i zazwyczaj dobre:) potem przez Nich przefiltrowane łącze trafia do Was powinno być ok to na raz! na dwa: sami macie też wpływ na to może nie ufacie tym oprogramowaniu co Oni maja no to Ja tak wyjaśnię na Moim przykładzie, mam z firmy neta 7 lat,stałe łącze w domu mam pakiet : Defender Internet Security+Malwarebytes+ by Mi ktoś na rece nie patrzył to Zemana AntiLogger i 7 lat mam spokój - Poputajcie operatorówjaką brame Wam proponuja i bedzie OK - Pozdrawiam
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~styczen | 2014.11.24 23:01
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
dlatego nigdy nie podaje sie swojego numeru karty w internecie !!!
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~T12 | 2014.11.23 09:47
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prowadzą agresywną politykę,,, chcą automatycznie pobierać z karty po 6 miesiącach -automatyczne domyślne odnawianie. I ta INFORMACJA POWINNA BYĆ UMIESZCZONA w opisie tego programu !!!! I jak tu takiej firmie podać numer karty co tak robi ??

cytat z emeryta ponizej: OSTRZEGAM !!!! Kupiłem, zapłaciłem.Po 6-ciu miesiącach nastąpiła automatyczna odnowa licencji chociaż nie zamawiałem.Czy chcesz czy nie potrącą z twojego konta 130 zł .Jest to podstępna kradzież pieniędzy z konta.
Emeryt
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~macie problem ze sweet page | 2014.10.28 08:44
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
start- panel sterowania- programy i funkcje- sweet page usuń

wejddż w ustawienia przeglądarki bo tam też sie musiało gówien narobić ustaw stronę startową przeskanuj spy hunter i powinno gadać
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~komentator | 2014.09.26 16:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Spyhunter to moze i dobry program, bo mi wykrył ponad 200 zagrozen na kompie, ale qone8 i sweet page nie potrafił usunąc, a ściągnełam go specjalnie po to. Ktos napisał ze jest to optymalne narzedzie do usuniecia qone8, no niestety. Po zapłacenieu 20 euro i tak musiałam sie zalogowac na forach informatycznych i dopiero adwcleaner i OTL załatwiły problem
SpyHunter 4.17.6.4336
avatararrow
~maxpl | 2014.09.22 23:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest bardzo skuteczny tylko w pełnej wersji.
SpyHunter 4.17.6.4336
avatararrow
~zdezorientowana | 2014.08.24 21:06
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam spory problem właśnie z tym programem. Chyba jak większość pobrałam, zainstalowałam, wszystko mi się zeskanowało, ale nie jestem pewna, czy kupiłam ten program, ponieważ szybko kliknęłam w coś zupełnie przypadkowo. Nieco później próbowałam odinstalować program. Przekierowało mnie na stronę z zapytaniem dlaczego chcę zrezygnować, zaznaczyłam, że szukam czegoś darmowego, po czym pojawiła się oferta promocyjna, z której szybko uciekłam.

Moje pytanie brzmi jednak: jakie dane trzeba podać, wypełnić, żeby kupić licencję? Bardzo proszę o odpowiedzi, bo jestem lekko spanikowana ;)
SpyHunter 4.17.6.4336
avatararrow
~jaris | 2014.08.13 01:08
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Programy, które uruchamiają się samoczynnie i wyświetlają okienka dialogowe, których nie można zamknąć, to po prostu wirusy albo trojany.
SpyHunter 4.17.6.4336
left1 red
123
red blue