w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 287
Wszystkich postów: 900132
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

TreeSize Professional 6.3.7.1230


TreeSize Professional to najbardziej zaawansowana edycja programu TreeSize, która dedykowana jest przede wszystkim najbardziej wymagającym użytkownikom oraz administratorom komputerów firmowych: edycja ta obsługuje system Windows Server, oferując jednocześnie natywne wsparcie dla edycji 64-bitowych (konieczne jest pobranie odpowiedniego instalatora). Aplikacja oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na dokładną analizę dysków twardych komputera, pod kątem ich procentowego wykorzystania przez różnego typu pliki i programy.

Znajdziemy tutaj czytelne wykresy (których wygląd można ręcznie modyfikować), przedstawiające wiele różnych statystyk. Mogą być one wyświetlane także w trybie tabelarycznym, co może przydać się do łatwiejszego tworzenia raportów. Dzięki obsłudze 64-bitowych wersji systemowych, program nie będzie miał żadnego problemu z obsługą dłuższych ścieżek dostępu do skomplikowanych lokalizacji dla danych (taki problem często dotyczy aplikacji instalowanych z poziomu konsoli lub aktualizacji). W przypadku takiej architektury systemowej, zauważalny będzie również wzrost ogólnej wydajności aplikacji, która i tak stoi na dobrym poziomie, szczególnie, jeśli zestawimy ją z ofertą konkurencji.

Program z pewnością wart jest przetestowania, ponieważ oferuje bardzo przydatny zestaw modułów, których odpowiednie wykorzystanie może pomóc nam w zwolnieniu na dyskach komputera dodatkowego miejsca, niepotrzebnie zajmowanego na przykład przez przypadkowe duplikaty plików. W opisywanej edycji, aplikacja powinna sprostać również wymogom administratorów komputerów w niewielkich korporacjach.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się także:
TreeSize Free - najuboższa, ale darmowa wersja programu z rodziny TreeSize,
TreeSize Personal - zaawansowana edycja programu w testowej wersji trial, która kierowana jest do wymagających użytkowników domowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Program działa również na systemach Windows Server 2012/2008/2003.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
TreeSize ProfessionalTreeSize Professional 6.3.7.1230
Wersja stabilna 32-bitowa
18.18 MB | 2017-04-21
TreeSize Professional 6.3.7.1230
Wersja stabilna 64-bitowa
19.37 MB | 2017-04-21

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
TreeSize Professional