w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 289
Wszystkich postów: 899534
Wszystkich tematów: 125943

l r
~Arbi34: A jak wersją trial zresetować i mieć za darmo? Pytanie do "Czarny" lub do kogoś kto się zna. arrow
~BlazeDVD: "Cena aktualizacji programu do wersji Profesjonal to koszt około 240zł." Za co? arrow
Programów: 11735
Istniejemy od: 5202 dni

TreeSize Professional 6.3.7.1230


TreeSize Professional to najbardziej zaawansowana edycja programu TreeSize, która dedykowana jest przede wszystkim najbardziej wymagającym użytkownikom oraz administratorom komputerów firmowych: edycja ta obsługuje system Windows Server, oferując jednocześnie natywne wsparcie dla edycji 64-bitowych (konieczne jest pobranie odpowiedniego instalatora). Aplikacja oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na dokładną analizę dysków twardych komputera, pod kątem ich procentowego wykorzystania przez różnego typu pliki i programy.

Znajdziemy tutaj czytelne wykresy (których wygląd można ręcznie modyfikować), przedstawiające wiele różnych statystyk. Mogą być one wyświetlane także w trybie tabelarycznym, co może przydać się do łatwiejszego tworzenia raportów. Dzięki obsłudze 64-bitowych wersji systemowych, program nie będzie miał żadnego problemu z obsługą dłuższych ścieżek dostępu do skomplikowanych lokalizacji dla danych (taki problem często dotyczy aplikacji instalowanych z poziomu konsoli lub aktualizacji). W przypadku takiej architektury systemowej, zauważalny będzie również wzrost ogólnej wydajności aplikacji, która i tak stoi na dobrym poziomie, szczególnie, jeśli zestawimy ją z ofertą konkurencji.

Program z pewnością wart jest przetestowania, ponieważ oferuje bardzo przydatny zestaw modułów, których odpowiednie wykorzystanie może pomóc nam w zwolnieniu na dyskach komputera dodatkowego miejsca, niepotrzebnie zajmowanego na przykład przez przypadkowe duplikaty plików. W opisywanej edycji, aplikacja powinna sprostać również wymogom administratorów komputerów w niewielkich korporacjach.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się także:
TreeSize Free - najuboższa, ale darmowa wersja programu z rodziny TreeSize,
TreeSize Personal - zaawansowana edycja programu w testowej wersji trial, która kierowana jest do wymagających użytkowników domowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Program działa również na systemach Windows Server 2012/2008/2003.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
TreeSize ProfessionalTreeSize Professional 6.3.7.1230
Wersja stabilna 32-bitowa
18.18 MB | 2017-04-21
TreeSize Professional 6.3.7.1230
Wersja stabilna 64-bitowa
19.37 MB | 2017-04-21

Ilość pobrań: 127 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
TreeSize Professional