w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

LicenseCrawler 1.98 Build 1721


LicenseCrawler to niewielki program umożliwiający szybkie wykrywanie i odczytywanie z rejestru systemu Windows numerów seryjnych programów znajdujących się na dysku twardym komputera. Dzięki temu narzędziu nie musimy własnoręcznie odszukiwać numerów seryjnych i fizycznych nośników naszych programów za każdym razem, gdy planujemy format dysku lub przesiadkę na inną platformę. Aplikacja przydatna będzie także dla osób, które zgubiły oryginalne dokumenty dołączone do oprogramowania.

Oprócz numerów seryjnych zainstalowanej kopii systemu Windows, LicenseCrawler jest też w stanie odczytać numery takich aplikacji jak pakiet MS Office, programy antywirusowe czy produkty Nero, a nawet niektóre gry komputerowe. Przy każdym odnalezionym numerze seryjnym wyświetlane jest również Product ID i typ odpowiadającej mu aplikacji.

Odnalezione numery seryjne można zapisać w pliku tekstowym, również w postaci zaszyfrowanej (co utrudni do nich dostęp osobom niepowołanym), możliwej do późniejszego odczytania w programie.
Program nie wymaga instalacji. Jego wersja komercyjna może znaleźć zastosowanie w pomocy technicznej świadczonej na miejscu u klienta, eliminując konieczność odnajdywania oryginalnych nośników.

Uwaga!
Na stronie producenta istnieje możliwość wykupienia licencji prywatnej (likwidującej okienka reklamowe i dodającej obsługę listę filtrów) oraz licencji na zastosowania komercyjne i inżynierskie.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LicenseCrawlerLicenseCrawler 1.98 Build 1721
Wersja stabilna
1.36 MB | 2017-06-24

Ilość pobrań: 451 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
LicenseCrawler