w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni
pl

Drives Monitor 12.70


Drives Monitor to niewielki i użyteczny gadżet, przeznaczony do zamieszczenia na pulpicie Windows. Głównym zadaniem programu jest monitorowanie dysku twardego i informowanie użytkownika o parametrach oraz wydajności jego pracy. Aplikacja śledzi także wszystkie urządzenia pamięci zewnętrznej, podłączane do komputera przy pomocy USB.

Do danych gromadzonych i prezentowanych przez program należą:
• oznaczenie i nazwa dysku,
• poziom jego aktywności, wyrażony w procentach,
• aktualne prędkości zapisu i odczytu danych, a także szczytowe wartości tych parametrów,
• pojemność dysku i pozostała ilość wolnego miejsca, a także stopień jego zapełnienia, podany w dwóch formach: paska oraz procentu,
• wykres przedstawiający aktywność dysku w wybranym wycinku czasu.

Ciekawą cechą programu jest dostęp do dwóch trybów: logicznego i fizycznego. Pierwszy z nich wyświetla dane z zachowaniem szczegółowości i podziału na partycje, drugi śledzi wyłącznie podstawowe parametry dysków fizycznych. Z poziomu aplikacji możemy także uzyskać dostęp do szczegółowych danych technicznych wybranego dysku, takich jak model, pojemność (z dokładnością do jednego bita), liczba partycji, typ interfejsu oraz wersja oprogramowania firmowego.

Gadżet można dowolnie dostosowywać do naszych potrzeb, ukrywając dyski, których nie chcemy obserwować, eliminując z widoku dyski wirtualne, zmieniając parametry widoczne na wykresach, a także modyfikując wygląd interfejsu poprzez zmianę kolorów i stopnia przezroczystości.

Drives Monitor współpracuje także z aplikacją CrystalDiskInfo, wyświetlając w czasie rzeczywistym temperatury naszych cennych dysków.

Uwaga!
Podczas instalacji, w naszej przeglądarce domyślnie ustawiana jest nowa strona startowa. Jeśli nie życzymy sobie tego typu zmian, należy odznaczyć odpowiednią opcję.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Drives MonitorDrives Monitor 12.70
Wersja stabilna
0.21 MB | 2015-08-14

Ilość pobrań: 268 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Drives Monitor