w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

thilmera7 0b145


Thilmera7 jest niewielką, całkowicie bezpłatną aplikacją odpowiedzialną za wyświetlanie szczegółowych informacji dotyczących zasobów sprzętowych naszego komputera. Program został stworzony przez japońskiego programistę Tsuruki Sasato.

Od strony wizualnej program nie powala na kolana. Wszystkie parametry widoczne są w niewielkim oknie, które możemy modyfikować wedle własnego uznania. Wystarczy kliknąć we właściwości. W zakładce „Display” mamy wiele ustawień: Window, Font, Color, Style oraz Order.

W oknie „Property” możemy wybrać, które dane dotyczące naszych komponentów sprzętowych mają być wyświetlane w głównym okienku aplikacji. Znajdują się tu zakładki: Date, Memory, Drive, Network, CPU & GPU & M/B, Process, Sound, Detail. Program dostarcza nam dokładne informacje dotyczące płyty głównej, procesora, karty sieciowej, karty graficznej oraz muzycznej, urządzeń pamięci masowej, urządzeń USB, PCI, PCMCIA i Plug & Play. Wyświetlają się nawet dane o temperaturze procesora, karty graficznej i dysku twardego.

Opcja „Report” umożliwia nam wygenerowanie wybranego raportu wyświetlającego np. informacje systemowe, aktualnie uruchomione serwisy itp. W programie znajdują się raporty: emun_windows, process_snapshot, enum_services, display_settings, hdd_smart_info, system_device, memory_purge, sys_info, cpu_info.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
thilmera7thilmera7 0b145
Wersja stabilna
3.58 MB | 2017-06-02

Ilość pobrań: 186 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
thilmera7