w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 279
Wszystkich postów: 900119
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5258 dni

GPL Ghostscript Portable 9.16


GPL Ghostscript Portable – przenośna wersja interpretera języka PostScript oraz plików PDF, a także zestaw procedur języka C (w bibliotece graficznej Ghostscript)), które wprowadzają pewne możliwości graficzne, jawiące się jako podstawowe operacje języka PostScript. Interpreter jest w stanie konwertować język PostSript oraz dokumenty PDF na szereg formatów grafiki rastrowej, wyświetlać tak utworzone obrazy na ekranie, a także drukować je przy użyciu sprzętu, który nie wspiera języka PostScript. Obsługiwane formaty wyjściowe to m.in. BMP, G3, G4, JPEG, PCX, PNG, PNM, PSD, TIFF, X Windows System, XCF. Ponadto możliwa jest dwustronna konwersja pomiędzy plikami PostScript a PDF. Ghostscript został zaopatrzony w zestaw procedur, które pozwalają na wykorzystanie różnych dodatkowych ustawień wyjściowych konwersji (np. kompresja albo dekompresja). Interpreter oczywiście może być używany także jako ogólne środowisko programistyczne dla języka PostScript.

Funkcje Ghostscript kontrolujemy przy użyciu komend, z tego powodu program raczej nie będzie przyjazny w obsłudze dla mniej doświadczonych użytkowników. Lepiej by skorzystali oni z narzędzi wykorzystujących Ghostscript i posiadających interfejs graficzny - GSview albo PDFCreator. W katalogu doc wersji przenośnej można znaleźć szczegółową pomoc (strona HTML), poza tym szeroki zbiór informacji jest dostępny także w witrynie projektu. Warto dodać, że w folderze examples umieszczono przykładowe pliki języka PostScript, przydatne podczas nauki obsługi interpretera.

Uwaga!
Pobrany plik wypakuje wersję przenośną do wybranej lokacji.
Wersja Portable zawiera 32 i 64 bitowe wydanie programu.
Edycja Portable została stworzona przez serwis PortableApps i powinna dobrze współpracować z aplikacjami przenośnymi, które są zgodne z formatem PortableApps.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GPL Ghostscript PortableGPL Ghostscript Portable 9.16
Wersja stabilna 32-bitowa
14.88 MB | 2015-08-22
GPL Ghostscript Portable 9.16
Wersja stabilna 64-bitowa
14.88 MB | 2015-08-21
przejdź Wersja instalacyjna GPL Ghostscript

Ilość pobrań: 148 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
GPL Ghostscript Portable