w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 306
Wszystkich postów: 898712
Wszystkich tematów: 125781

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5139 dni

Scriptm Portable 6.4


Scriptm Portable - przenośna wersja programu, który pozwala na minimalizowanie rozmiaru plików JavaScript (JS) oraz kaskadowych arkuszy stylów (CSS), poprzez usuwanie z nich zbędnych (z punktu widzenia komputera) spacji, tabulatorów oraz znaków nowej linii. Aplikacja może działać w dwóch trybach: grupowym, w którym możliwa jest jednoczesna minimalizacja rozmiaru wielu plików oraz bezpośrednim, kiedy na bieżąco pisany przez programistę kod może być konwertowany do swojej minimalnej postaci. Program działa bardzo szybko, zatem nawet w przypadku wielu skryptów JS czy też plików CSS, warto z niego skorzystać, oszczędzając tym samym miejsce na serwerze, a w konsekwencji transfer i przyśpieszając czas ładowania naszej strony.

Obsługa aplikacji jest całkowicie intuicyjna: wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy w górnej części okienka, a następnie odpowiednio zaimportować pliki poprzez metodę „przeciągnij i upuść” (drag&drop) lub przystąpić do pisania kodu na bieżąco (możliwe jest oczywiście jego wklejenie bezpośrednio ze schowka. Ustawienia programu nie są bardzo zaawansowane, ale dostępne za to na wygodnym, wysuwanym z prawej strony panelu. Ogólnie cały interfejs aplikacji jest bardzo atrakcyjny, zdecydowanie pasujący stylem do najnowszych programów dostarczanych wraz z systemami operacyjnymi rodziny Windows.

Warto dodać, iż podczas konwersji plików, aplikacja nie podmienia ich w folderu docelowym, a jedynie tworzy ich zminimalizowane duplikaty. Dzięki temu możemy swobodnie korzystać z programu, bez obaw o późniejszą dalszą edycję skryptów. Po każdej zmianie w czytelnym (dla człowieka) pliku z odpowiednim formatowaniem wcięć w kodzie, wystarczy ponownie uruchomić minimalizację plików i podmienić dokumenty w tworzonej przez nas stronie internetowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Scriptm PortableScriptm Portable 6.4
Wersja stabilna
2.32 MB | 2015-06-29
przejdź Wersja instalacyjna Scriptm

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Scriptm Portable