w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 900386
Wszystkich tematów: 126164

l r
~: Sofcik jest wporzo. Mam XPsp2 i generalnie... nie narzekam. No... może aktualizacje są opieszałe i nie zawsze się ładują. Ale, przecież Como... arrow
~RhumZeiss: Program dobrze łączy zdjęcia w panoramy, nawet kiedy zakładka jest mała. Dwa dni temu zrobiłem nim cztery panoramy. Natomiast mam problem... arrow
Programów: 11820
Istniejemy od: 5287 dni

Wake Up Alarm Clock Ringtones 1.5.1


ico
Wake Up Alarm Clock Ringtones to prościutka aplikacja zawierająca zestaw 39 dźwięków, które można odtworzyć, a jeśli się któraś spodoba - także szybko ustawić jako domyślny dźwięk dla dzwonka, powiadomienia lub budzika. Jedno tapnięcie oznacza odtworzenie danego dźwięku, z kolei przytrzymanie wyświetla okienko z wymienionymi opcjami ustawienia w systemie. Aby przerwać odtwarzanie trzeba opuścić interfejs przyciskiem BACK (powrotu).

Same dźwięki są przeróżne. Jedne są kojące i delikatne, drugie umyślnie denerwujące i irytujące. Jedne całkowicie bazują na odgłosach natury (fale morskie, ćwierkające ptaki), drugie to melodie przywodzące na myśl te powszechnie znane ("Sandstorm", "Gymnopédie No.1"). Jedne zawierają ludzkie wypowiedzi (tzw. "śmieszne"), drugie są ich pozbawione. Ogólnie rzecz biorąc: każdy znajdzie coś dla siebie.

W testowanym wypadku program nie potrafił ustawić wybranego dźwięku dla budzika, ale wynikało to z tego, że budzik ten był już skonfigurowany. Mówimy o tym, bo tego typu zmiana, tak jak prawo, nie działa wstecz. Należy więc pamiętać, że ewentualne ustawienie dźwięku dla budzika zostanie odzwierciedlone dopiero przy okazji tworzenia nowego. Na koniec zauważmy, że ustawione dźwięki zapisywane są w pamięci urządzenia i są następnie łatwo dostępne (można je przenieść itp.). Zależnie od wyboru, znajdziemy je w predefiniowanych katalogach: "Alarms" - dla alarmów; "Notifications" - dla powiadomień; "Ringtones" - dla dzwonków.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Wake Up Alarm Clock RingtonesWake Up Alarm Clock Ri... dla Android
2017-04-05

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wake Up Alarm Clock Ringtones