Odwiedzin profilu: 2237
XMan 1: To nie jest licencja freeware ale trial: http://www.up.programosy.pl/view/trial.jpg.html
16.03.2017
Komentarz do:
Apowersoft Video Converter Studio
XMan 1: @tryczek1955: wrzuć logi OTL+ Extras na forum w dziale Bezpieczeństwo. U mnie najnowsza wersja Avasta na Windows XP SP3 oraz Windows 7 SP1 śmiga bez żadnych problemów :)
25.03.2014
Komentarz do:
avast! Free Antivirus
XMan 1: Bardzo dobry program. Moim zdaniem powinien być zainstalowany na każdym komputerze, oprócz antywirusa + firewalla. Z żadnymi się nie "gryzie". Wystarczy wersja freeware oraz aktualizacja bazy wirusów i pełne skanowanie. Mało że prosta obsługa to jeszcze wykrywa dużo wirusów/infekcji. POLECAM !
16.01.2014
Komentarz do:
Malwarebytes Anti-Malware
XMan 1: @owals Wiesz co to jest wersja Trial (testowa), okres próbny 30 dni ? Dlaczego porównujesz z innym odtwarzaczem, co ma "piernik do wiatraka" ? Jaką masz prędkość internetu ? Przeczytaj wszystkie komentarze oraz zobacz temat to dowiesz się więcej: http://forum.programosy.pl/odtwarzacz-myplayer-vt138017.html
21.12.2013
Komentarz do:
MyPlayer
XMan 1: Nie mam żadnych problemów po instalacji. Może zależy to od antywirusa itd ? Mam Avasta + Comodo Firewall i wszystko śmiga :) Sprawdzałem za pomocą kilku programów i nic nie znalazły...
28.10.2013
Komentarz do:
MyPlayer
XMan 1: Warto dodać: Oprócz płatności SMS-em można wybrać opcje szybkiego przelewu (wystarczy wybrać odpowiednią opcje w oknie płatności które pojawia się po starcie MyPlayer-a). Po wyborze tej opcji, jest też możliwa opcja zwykłego przekazu pocztowego, natomiast w takim wypadku kod aktywacyjny dostaniecie Państwo z pewnym opóźnieniem (gdy wpłata do nas wpłynie). Lepiej wybrać opcje szybkiego przelewu wybierając odpowiednią ikonkę banku w którym macie Państwo konto. Wówczas natychmiast po wpłacie dostaniecie kod który przedłuży działanie programu. Co do kwoty płatności, polecamy w takim wypadku płatność w wysokości 20zł - wówczas program będzie działał non-stop przed cały rok. Tańszą telewizje raczej ciężko będzie znaleźć. Polecamy się, i pozdrawiamy! Zespół MyPortal.
25.10.2013
Komentarz do:
MyPlayer
avatararrow

XMan 1

Wypowiedzi na stronie: 6
Wypowiedzi na forum: 681
Dołączenie: 11.10.2013
Miejscowość: PL
Pochwały: 6
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
XMan 1 dodał(a) komentarz do programu Apowersoft Video Converter Studio
XMan 1 dodał(a) komentarz do programu avast! Free Antivirus
XMan 1 dodał(a) komentarz do programu Malwarebytes Anti-Malware
XMan 1 dodał(a) komentarz do programu MyPlayer
XMan 1 dodał(a) komentarz do programu MyPlayer