Odwiedzin profilu: 1566
ten.co.wie: Ostatnia wersja z 2013 roku. Tytułem aktualizacji. Tego wynalazku. Miałem go dwa dni na kompie. Wrażenie kiepskie. Jak ktoś korzysta z firefoxa to katastrofa. Spowolnienie wszystkiego nie rekompensuje dobra ochrona. Wszystko ma swoje granice. Odradzam
06.12.2014
Komentarz do:
Bitdefender Antivirus Free Edition
ten.co.wie: Wielką wadą tego av jest to że bardzo długo się przy nim komputer uruchamia (im straszy tym gorzej). Jak dla mnie pięć silników to przerost formy nad treścią. I w ogóle nie jest wydajny. Ochrona przyzwoita. Na nowe maszyny. Chociaż jak ktoś inwestuje w nowy sprzęt to nie bedzię raczej bawił się w darmowego antywira. To tak a`apropos.
06.12.2014
Komentarz do:
360 Total Security
ten.co.wie: Kiedyś to był jeden z najlepszych darmowych AV lekki jak np. Eset z dobrą ochroną. Ale już nie jest w Europie aktualizowany, a ta wersja jest przestarzałą. A szkoda.
06.12.2014
Komentarz do:
Kingsoft Antivirus
ten.co.wie: Szmira do kwadratu. Pośmiewisko wszystkich recenzentów uznanych laboratoriów AV itp. Żadnej ochrony. Nie wiem po co tworzą takie pseudo wynalazki. Anty-antywirus.
06.12.2014
Komentarz do:
Amiti Antivirus
ten.co.wie: Płacenie za ten szajs powinno być karane!
06.12.2014
Komentarz do:
avast! Antivirus Pro
ten.co.wie: Od dwóch lat (tzn. od wersji 8). Jeden z najgorszych antywirusów. Jego popularność to ewenement na skalę światową. Unikać jak tylko można, bo inaczej będziecie pobijać rekordy w zawirusowaniu swych komputerów, laptopów, komórek, tabletów i etc
06.12.2014
Komentarz do:
avast! Free Antivirus
ten.co.wie: Czy to jeszcze antywirus czy jego atrapa... Oto jest pytanie? Totalny chłam. Nie chroni przed niczym i do tego zamula kompa. Cień dawnej sławy. Wielki minus
06.12.2014
Komentarz do:
Microsoft Security Essentials
ten.co.wie: Absolutny gigant wśród antywirusów. Używam go od wielu lat. Mój stary XP (10lat) chodzi na nim jak 2-3 latek. Mam odniesienie w pracy. Ochrona na najwyższym światowym poziomie. W ogóle nie obciąża systemu co jest ewenementem na rynku. Nie potrzeba do niego żadnych innych pomocnych narzędzi typu antymalware. Skan raz na miesiąc nic ponad to. POLECAM.
06.12.2014
Komentarz do:
ESET NOD32
ten.co.wie: Bez wątpienie najlepszy antywirus wśród darmowych. Lekki, dobra ochrona HIPS i antymalware. Renomowany produkt przez najlepsze laboratoria AV. Polecam
06.12.2014
Komentarz do:
Panda Cloud Antivirus
ten.co.wie: Dziwna sprawa z tym antywirusem. Z jednej strony nie obciąża komputera na słabych stacjach (np. XP). Ale też ciężko poprawnie go odinstalować. Są nawet głosy że to szpieg wyłudzający dane. Kontrowersyjny ja bym go nie instalował. Są lepsze i pewne zarazem.
06.12.2014
Komentarz do:
Baidu Antivirus
ten.co.wie: Nadaje się najlepiej na Windows 7. Wtedy jest godny polecenia. Na XP nie polecam na dużej ilości otwartych stron często się zawiesza! Co jest niebezpiecznie dla systemu.
06.12.2014
Komentarz do:
Webroot SecureAnywhere Antivirus
avatararrow

ten.co.wie

Wypowiedzi na stronie: 11
Wypowiedzi na forum: 0
Dołączenie: 06.12.2014
Miejscowość:
Pochwały: 0
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
ten.co.wie ocenił(a) program Bitdefender Antivirus Free Edition
ten.co.wie dodał(a) komentarz do programu Bitdefender Antivirus Free Edition
ten.co.wie ocenił(a) program 360 Total Security
ten.co.wie dodał(a) komentarz do programu 360 Total Security
ten.co.wie dodał(a) komentarz do programu Kingsoft Antivirus