w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 272
Wszystkich postów: 900127
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

Wondershare Dr.Fone for Android 8.3.0


Wondershare Dr.Fone for Android jest przyjazną dla użytkownika aplikacją umożliwiającą odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Gdy podłączamy odpowiednie urządzenie do naszego komputera za pomocą USB, aplikacja natychmiast je wykryje i rozpocznie się jego skanowanie. Program jest w stanie odzyskać przypadkowo usunięte wiadomości SMS, kontakty, dokumenty, zdjęcia oraz pliki wideo. Wiadomości wysyłane i odbierane można wyeksportować do pliku html. Możemy je na naszym komputerze odczytać i wydrukować. W przypadku usuniętych kontaktów (zawierające nazwy, numery, adresy e-mail), można je zapisać na sprzęcie komputerowym w formacie html, vCard oraz csv. Zdjęcia i pliki wideo znajdujące się na karcie SD umieszczonej w urządzeniu Android także nadają się do odtworzenia.

W zakładce „Scan result”, istniejące dane i te usunięte są oznaczone innym kolorem. Więc nie ma żadnego problemu z ich odróżnieniem. Możemy wybrać, które dane chcemy odzyskać, a które nie mają dla nas większego znaczenia. Program obsługuje telefony i tablety (z systemem operacyjnym Android) marki: Samsung, HTC, LG, Sony, Motorola, ZET, Huawei.

Ograniczenia!
Wersja testowa Trial działa przez okres 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (10 głosów)

Strefa Download programu
Wondershare Dr.Fone for AndroidWondershare Dr.Fone for Android 8.3.0
Wersja stabilna
47.47 MB | 2017-06-19

Ilość pobrań: 2032 | W tym miesiącu: 63 | W poprzednim miesiącu: 39

Komentarze (2)
Wondershare Dr.Fone for Android
avatararrow
~mb | 2016.01.25 15:36
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a jak teraz zapisac te zdjecia odzyskane bo jak zamkne program to zdjecia giną
Wondershare Dr.Fone for Android 5.6.3.27
avatararrow
~Pawel | 2015.08.18 22:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Całkiem dobry, poradził sobie z odzyskaniem zdjęć z karty micro SD, których nie udawało się odzyskać innymi programami, np. PhotoRec, a to już coś.
Wondershare Dr.Fone for Android 5.4.0.48