w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 178
Wszystkich postów: 899451
Wszystkich tematów: 125933

l r
~Arbi34: A jak wersją trial zresetować i mieć za darmo? Pytanie do "Czarny" lub do kogoś kto się zna. arrow
~BlazeDVD: "Cena aktualizacji programu do wersji Profesjonal to koszt około 240zł." Za co? arrow
Programów: 11700
Istniejemy od: 5196 dni

RefreshPC 2.0


RefreshPC to znakomite narzędzie użytkowe, które pozwala na przywrócenie fabrycznych ustawień systemu operacyjnego. Aplikacja w szybki i bezpieczny sposób ustawi domyślne wartości dla zapisanych w rejestrze informacji, wykasuje zawartość folderów tymczasowych, zresetuje konfigurację usług systemowych oraz zredukuje błędy widoczne w "Podglądzie zdarzeń". Program współpracuje z Windowsem w wersjach XP, Vista, 7, 8 - wspierane są zarówno 32-bitowe jak i 64-bitowe edycje.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jedynym zadaniem stojącym przed użytkownikiem jest wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za przywrócenie domyślnych ustawień systemu operacyjnego. Wszystkie operacje wykonywane przez RefreshPC są w pełni automatycznie i nie wymagają dodatkowej ingerencji. Co więcej, zaraz po uruchomieniu programu mamy możliwość stworzenia punktu przywracania systemu. Przyda się on w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem narzędzia.

RefreshPC jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że aplikacja może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Narzędzie jest przeznaczone dla doświadczonych użytkowników komputera. Warto korzystać z niego wyłącznie krytycznych sytuacjach (awarie lub niestabilne działanie systemu).

Ograniczenia!
Instalator programu proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów. Nie jest są niezbędne do poprawnej pracy aplikacji i dlatego sugerujemy je zignorować - w tym celu naciskamy na przycisk "Decline" w kreatorze instalacyjnym.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
RefreshPCRefreshPC 2.0
Wersja stabilna
1.62 MB | 2013-06-18

Ilość pobrań: 2202 | W tym miesiącu: 43 | W poprzednim miesiącu: 46

Komentarze (0)
RefreshPC