w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 873965
Wszystkich tematów: 120077

l r
~Wilk: U mnie program się nie sprawuje czy to na XP/7 czy UBUNTU :) 0.4 MB/s max zrywa połączenia, nie ładuje torrentów, a konfiguracja dobra stron... arrow
~Canker: Program pracuje stabilnie, dodatkowe karty pozwalają na szybkie przemieszczanie się miedzy folderami. Dobra rzecz. arrow
Osób online: 129
Programów: 5901
Istniejemy od: 4101 dni
pl

Minitube 2.1.6

Minitube to program do oglądania treści wideo z YouTube bez użycia przeglądarki internetowej. Zalety aplikacji to odtwarzanie klipów bez potrzeby instalowania komponentu Adobe Flash Player, przejrzysty i intuicyjny interfejs (także polskojęzyczny), wiele przydatnych funkcji oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby. Niestety, Minitube to program płatny (cena wynosi 9 euro).

Minitube szybko się instaluje i po uruchomieniu jest od razu gotowy do działania. Docenią to przede wszystkim osoby, które często korzystają z YouTube. Główne okno programu zawiera w centralnym miejscu wyszukiwarkę z obsługą podpowiedzi oraz historię zapytań. Po zatwierdzeniu wpisanego hasła, aplikacja automatycznie wyświetla rezultaty oraz odtwarza pierwszy filmik z listy (a następnie każdy kolejny). Mankamentem wersji demo jest komunikat o używaniu testowym, pojawiający się podczas odtwarzania każdego klipu.

Aplikacja przyda się także osobom, które mają słabsze komputery, a używanie Flash Playera podczas oglądania klipów z YouTube dodatkowo je spowalnia. Do korzystania z Minitube Adobe Flash Player nie jest w ogóle potrzebny. Kolejne zalety programu to możliwość łatwego pobierania materiałów na dysk (jako plik w formacie MP4), odtwarzanie z trybie kompaktowym (na całym obszarze okna) lub pełnoekranowym, przełączanie jakości wideo (360p, 720p, 1080p - oczywiście, jeśli wyższe z nich są dostępne dla danego klipu). Możemy ponadto sterować listą odtwarzania (przesuwać pozycje w górę i dół listy), otworzyć odtwarzane wideo na stronie YouTube czy też skopiować link do klipu w serwisie. Warto wspomnieć, że korzystając z Minitube unikamy reklam pojawiających się coraz częściej podczas oglądania filmików w tym najpopularniejszym serwisie wideo.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
MinitubeMinitube 2.1.6
Wersja stabilna
13.4 MB | 2014-02-06

Ilość pobrań: 1024 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
Minitube