w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 146
Wszystkich postów: 899892
Wszystkich tematów: 126025

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5233 dni

iPhone Backup Extractor 7.4.8.1600


iPhone Backup Extractor to narzędzie do przywracania kopii zapasowych telefonów z serii iPhone oraz innych urządzeń firmy Apple (iPad, iPod Touch). Aplikacja współpracuje z iOS we wszystkich wersjach. Program przyda się przede wszystkim do przywracania informacji utraconych w wyniku awarii. Wystąpić może ona na przykład podczas synchronizacji danych pomiędzy komputerem i telefonem lub w czasie instalowania nowej wersji oprogramowania pokładowego. Narzędzie sprawdza się także przy odczytywaniu specyficznych informacji (nagrania, pliki konfiguracyjne, najlepsze wyniki), zapisywanych przez zainstalowane w urządzeniu aplikacje. Działanie polega na konwersji kopii iTunes. Dostępne są one standardowo w postaci bazy danych opartej na SQLite. iPhone Backup Extractor umożliwia zapisanie tych danych w bardziej przyjaznych formatach (VCard, CSV, ICAL, HTML, KML). Pliki tego rodzaju można następnie wczytać na przykład do klienta pocztowego.

Program posiada przyjazny dla początkującego użytkownika interfejs. Zdecydowana większość opcji konfiguracyjnych zgromadzona jest w menu głównym. Przywracanie kopii zapasowej jest bardzo proste. Wystarczy wybrać paczkę z listy widocznej w oknie (oprócz danych wczytywanych automatycznie, istnieje możliwość wskazania lokalizacji na dysku twardym). Po chwili wyświetlone zostaną szczegóły backupu:
- system operacyjny urządzenia,
- kod seryjny, wersja firmware oraz IMEI,
- liczba zdjęć, kontaktów, wpisów kalendarza, SMSów, plików multimedialnych i notatek.
Aby zapisać informacje na dysku twardym, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników przygotowano również tryb ekspercki. Pozwala on na podgląd danych zgromadzonych w bazie, nie dających się odtworzyć w standardowy sposób.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie do użytku domowego. Wersja bezpłatna posiada kilka ograniczeń, które zostają zniesione po zakupieniu kodu seryjnego. Szczegółowe informacje na temat obsługi i kwestii licencyjnych znajdują się na oficjalnej stronie aplikacji. Można na niej znaleźć również oddzielne wydania, działające na systemach Mac OS X oraz GNU/Linux.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator proponuje zainstalowanie na dysku twardym programu Przyspiesz Komputer. Nie jest to element niezbędny do funkcjonowania aplikacji i zalecamy go nie instalować.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (16 głosów)

Strefa Download programu
iPhone Backup ExtractoriPhone Backup Extractor 7.4.8.1600
Wersja stabilna
14.3 MB | 2017-05-21

Ilość pobrań: 5451 | W tym miesiącu: 29 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (1)
iPhone Backup Extractor
avatararrow
~Piotr | 2013.11.09 18:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Lipa nie można eksportować wszystkich kontaktów.
iPhone Backup Extractor 3.3.7