w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 380
Wszystkich postów: 881001
Wszystkich tematów: 121623

l r
~ALF: No, nareszcie nowy Flash Player. Chyba ze dwa tygodnie czekałem na niego. Całe szczęście, że udoskonalony i tradycyjnie poprawiony. Szkoda t... arrow
~belkor: Nareszcie dobra wersja kompatybilna z w8.1 . Poprzednia nie funkcjonowała prawidłowo. Polecam wszystkim :) arrow
Programów: 7476
Istniejemy od: 4340 dni
pl

Sony PC Companion 2.10.236


Sony PC Companion to narzędzie do zarządzania telefonami Sony Ericsson. Aplikacja pozwala użytkownikowi na podgląd danych znajdujących się na karcie pamięci urządzenia, a także modyfikację i kopiowanie plików. Stanowi swoiste centrum operacyjne, umożliwiające synchronizację informacji pomiędzy komputerem i telefonem oraz zarządzanie oprogramowaniem.

Narzędzie posiada kilka zasadniczych modułów. Warte uwagi są przede wszystkim funkcje, pozwalające na podgląd podstawowych informacji konfiguracyjnych oraz danych (kontakty, wiadomości SMS/MMS, ustawienia kalendarza). Program przyda się także do tworzenia kopii zapasowej oraz przenoszenia danych pomiędzy różnymi urządzeniami. Niezwykle istotne dla użytkowników będzie narzędzie Media Go. Jak sama nazwa wskazuje, udostępnia ono interfejs do organizacji plików multimedialnych różnego rodzaju (zdjęcia, muzyka, nagrania wideo, podcasty). Wbudowany odtwarzacz ułatwia to zadanie. Za pośrednictwem Sony PC Companion można w kilku krokach zaktualizować oprogramowanie pokładowe telefonu. Do tego celu służy moduł o nazwie Support Zone. Kolejne z funkcji to: zarządzanie aplikacjami udostępnionymi przez producenta i operatora, menadżer plików, pobieranie instrukcji i poradników, wykorzystywanie telefonu jako modem do połączenia z Internetem.

Program udostępnia kilka trybów połączenia telefonu z komputerem. Oprócz dosyć tradycyjnego sposobu, jakim jest podłączenie kabla USB, istnieje także możliwość wykorzystania mobilnych rozwiązań (Bluetooth, WiFi).

Dużą zaletą aplikacji jest intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs. Narzędzie posiada także pełne spolszczenie komunikatów, co dodatkowo ułatwia poruszanie się po dostępnych funkcjach. Sony PC Companion rezyduje w zasobniku systemowym, dzięki czemu nie przeszkadza w pracy na komputerze.

Wymagania!
Narzędzie jest podczas instalacji automatycznie dodawane do autostartu Windows. Program podczas pracy w tle może zużywać sporą część zasobów sprzętowych (problem dotyczy w szczególności starszych komputerów). Aby wyłączyć automatyczny start z systemem, należy skorzystać z okna ustawień - odnośnik widoczny jest w głównym oknie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (23 głosów)

Strefa Download programu
Sony PC CompanionSony PC Companion 2.10.236
Wersja stabilna
27.17 MB | 2014-12-08

Ilość pobrań: 27319 | W tym miesiącu: 337 | W poprzednim miesiącu: 444

Komentarze (4)
Sony PC Companion
avatararrow
~Kasia | 2014.04.25 08:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Chciałam wydrukować listę kontaktów z Companiona, ale nie znajduje narządzi. Czyżby nie było takiej możliwości ? Jak można drukować kontakty ?
Sony PC Companion 2.10.197
avatararrow
~duzyjanusz | 2014.03.07 12:27
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Sony PC Companion to badziew! Program z automatu próbuje narzucać odpowiednie ustawienia,nie potrafi znaleźć kontaktów umieszczonych gdzie indziej niż w folderze systemowym i w prosty sposób go dodać.Jeszcze raz okazuje się iż wielkie kombajny operatorów są zrobione nie dla ludzi!
Sony PC Companion 2.10.188
avatararrow
~dario69 | 2013.04.24 07:42
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@niezadowolony,MyPhoneExplorer i po kłopocie.
Sony PC Companion 2.10.155
avatararrow
~niezadowolony | 2012.07.30 17:27
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wszystko ok ale program nie pozwala na przewalenie ze starego telefonu, tej samej marki, wiadomości i kalendarza. I to jest problem z którym nie mogę sobie poradzić
Sony PC Companion 2.10.079