w
googluj
pl

Flow Architect Studio 3D 1.8.5


Flow Architect Studio 3D to narzędzie do tworzenia trójwymiarowych prezentacji - tak zwanych wirtualnych spacerów. Nadaje się do komponowania interaktywnych wizualizacji budynków, mieszkań oraz otwartych przestrzeni. Wygenerowane modele można oglądać z każdej strony, korzystając z dwóch trybów sterowania (postać lub swobodny lot). W każdym momencie edycji dostępne są funkcje komplikowania i testowania sceny. Po zakończeniu pracy nad projektem istnieje również opcja zapisu prezentacji jako plik wykonywalny lub instalator.

Proces tworzenia projektu składa się z kilku podstawowych operacji. Przede wszystkim należy umiejscowić obiekty na formatce, dobrać odpowiednie światło, powierzchnię, niebo, efekty. Do dyspozycji jest również szereg funkcji modyfikujących modele (ukrywanie, skalowanie, obracanie, odbicie lustrzane, klonowanie, transformowanie). Podczas edycji Flow Architect Studio 3D oferuje kilka trybów widoku oraz bieżący podgląd wyrenderowanej sceny. Użytkownik może także wykorzystać eksplorator biblioteki, pozwalający na zarządzanie modelami, materiałami i teksturami.

Program charakteryzuje się dosyć prostą obsługą. Wygodny pasek narzędziowy, możliwość zdefiniowania własnych skrótów klawiaturowych czynią interfejs przyjemniejszym dla odbiorcy. Ponadto do paczki instalacyjnej dołączony jest zestaw przykładowych projektów. Można dzięki nim zapoznać się z możliwościami środowiska oraz łatwiej nauczyć się używania dostępnych funkcji.

Aplikacja w wersji testowej typu trial, pozwalającej na wypróbowanie funkcjonalności w zastosowaniach niekomercyjnych. Jedynym ograniczeniem wydania jest wyświetlanie okienek przypominających o możliwości zakupu komercyjnej licencji. Interfejs i dokumentacja dostępne są w języku polskim.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Flow Architect Studio 3DFlow Architect Studio 3D 1.8.5
Wersja stabilna
43.83 MB | 2014-03-20

Ilość pobrań: 351 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 24

Komentarze (1)
Flow Architect Studio 3D
avatararrow
~zsz | 2011.09.16 10:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Odpaliłem, ale mało z tego kumam.